Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-14, 09:33   #1433
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
A ja mam dużą łazienkę którą i tak pomniejszyliśmy o dwa metry2 w fazie realizacji
U mnie dekoracją jest jedna cała ściana pokryta ozdobnym tynkiem (taka stylizacja na kamienną do tego pasujący trawertyn na podłodze a płytki białe, dodatki (meble, drzwi, drobiazgi) ze średnio ciemnego drewna. I powiem szczerze, że z tej łazienki jestem dość dumna (całe mieszkanie w ogóle to moja prawie dwuletnia praca koncepcyjna od wywalania ścian, montowania szaf po wystrój Naprawdę miałam niezłą zabawę
A kule to w ekospa...
Ja kupowałam kiedyś (chyba organique) i niestety nie można jej wyjąć można ją jedynie podzielić na dwie części, na dwa razy. Szczerze jednak dla mnie to żadna przyjemność - trochę pomusują, trochę pachną i lekko zabarwiają wodę Już wolę sobie soli sypnąć, albo jakiej konkretnej piany... bo olejku to nie za bardzo
Małgosiu, na pewno masz piękny dom i łazienke Zdjęcie wrzuć w wolnej chwili. Moja też jest duża, za duża jak na takie małe mieszkanko. W kuchni 2 osoby to tłum, nawet jak robie naleśniki to mi ciasno i nie mam gdzie postawić różnych rzeczy.
Z soli polubiłam ostatnio Wellness & Beauty z Rossa. Zapachy tylko zbyt chemiczne, ale pachną, zmiękczają i zabarwiają wodę, jest przyjemnie A Ty jakich soli używasz?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora