Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-14, 13:39   #1439
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ciasno to ja mam jak przez okno wyjrzę
Masakra; poprzednie mieszkanie było na parterze ( z bardzo zaniedbanym ogródkiem a to na IIp. i szczerze jak tu weszłam pierwszy raz to dotąd jestem w szoku (już prawie 4 lata
Jest tak natkane, dom przy domu, osiedle przy osiedlu, a każde osiedle odgrodzone płotem z bramką zamkniętą i strażnikami, okropność
No ale to jest "luksus" mieszkania w centrum
Niby wszędzie blisko (do Dworca mam ok 15-20min autobusem) ale tu na miejscu przez ten natłok ludzi i samochodów jest fatalnie, do szkoły z Milena idę pół godziny rejonowej of kors.
I w ogóle jak ta królewna na końcu świata się czuję
Chociaż nie powinnam narzekać, bo jak na Centrum to mieszkamy w fajnym miejscu - tuż przy ogromnym Parku (Szczęśliwickim)...
Korah chyba ten krem pod oczy co chciałaś jest teraz w promo -50%
Albo cooling albo soothing, ale chyba cooling Ten chciałaś???? Mam sklerozę.
Mnie Warszawa niestety przeraża. Bylam pare razy w życiu, raz nawet na wakacjach ok 2 tygodni. Dla mnie to jest straszliwy, jeden wielki betonowy moloch. Pochodze z malego miasteczka i dla mnie róznica jest jak przepaść. Z racji że mam blizej do krakowa, to znam to miasto bardzo dobrze i umiem się w nim odnaleźć, ale mimo wszystko Kraków w porównaniu do Warszawy, to niemal wioska

Bardzo bym chciala ten cooling Jeśli bedziesz w phenome to ja bardzo poproszę o niego, pod warunkiem, że jest objęty promocją. Zastanawiam sie czy cos jeszcze ale nie wiem co jest w promo, chyba tylko kosmetyki do twarzy i pewnie nie wszystkie...
Korah jest offline Zgłoś do moderatora