Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-14, 13:47   #1440
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Bardzo bym chciala ten cooling Jeśli bedziesz w phenome to ja bardzo poproszę o niego, pod warunkiem, że jest objęty promocją. Zastanawiam sie czy cos jeszcze ale nie wiem co jest w promo, chyba tylko kosmetyki do twarzy i pewnie nie wszystkie...
Właśnie mi się coś pomieszało z tymi kremami pod oczy i nie pamiętam, na 100% któryś z nich jest przeceniony (-50%) a oprócz tego - pisałam na wątku: olejek do twarzy (replenishing???); krem Ideal; lotion anty age i dwa kremy z męskiej: anty age i nawilżający 24h i to wsjo.

No Warszawa jest trochę straszna Ja nie powinnam narzekać, w sumie Ochota to całkiem przyjemna dzielnica, jednak ścisk jest okropny; ja jestem dziewczyna z Gdańska i powiem szczerze, że się tu normalnie dusiłam na początku. Dość szybko się zaaklimatyzowałam, bo mam dużą łatwość po temu ale nie czuję się tu jak w domu cały czas mam w głowie tą myśl,że wracamy do Gdańska.
Mój syn to się już po maturze - na studia do Gd wybiera wcale nie jestem jednak szczęśliwa z tego powodu U nas tylko Milena jest warszawianka No i jako jedyna kibicuje Legii
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora