Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabawa z hormonami
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-11, 00:32   #12
malamarooda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 34
Dot.: Zabawa z hormonami

Cytat:
Napisane przez Lia89 Pokaż wiadomość
Rety, co za idiotyczny temat.
Idiotyczny temat i go czytasz i na dodatek się wypowiadasz? Ojej, po co marnujesz czas?

Cytat:
Napisane przez Lia89 Pokaż wiadomość
Serio? Masz problem z PAMIĘTANIEM o tabletce? To powinno Ci się już dawno w głowie wyryć, bo hormony to NIE zabawa, jak napisałaś w temacie. Swoją drogą, dorosła jesteś, a zachowujesz się jak dziecko. Nastawiaj sobie budzik, łykaj tabletki, nikomu nic do tego. Po cholerę tłumaczyć się rodzinie? Twój organizm, Twoje zdrowie, Twoje sprawy.
Tak, MAM PROBLEM Z PAMIĘTANIEM O TABLETCE i nie widzę w tym nic dziwnego, można zapomnieć jak o każdej innej, nawet ważnej sprawie, a ustawione przypomnienie to chyba wystarczający dowód na to, że jednak nie traktuję tego jak zabawę, ale właśnie odpowiedzialność. Więc to chyba jednak nie jest zachowywanie się jak dziecko. Budzik mi się od zawsze sprawdza.

Cytat:
Napisane przez Lia89 Pokaż wiadomość
Ja od roku mam budzik w telefonie i jeszcze nikt się mnie nie pytał dlaczego to codziennie dzwoni o tej samej porze. Sami się domyślili i w ogóle nie podejmowali tematu. Bo zdają sobie sprawę, że to moja sprawa.
A skoro sama masz nastawiony budzik, na tabletki, a mnie o to jedziesz, że bez tego obawiam się, że mogę zapomnieć... Hm...

Ciesz się, u mnie podejmują temat i tyle. Nie domyślają się i pewnie właśnie dlatego pytają. A ja nie mam zamiaru się tłumaczyć, bo to moja sprawa, ale nie chcę też na pytanie "po co Ci budzik?" chamsko odpowiadać "to mój interes". Czytanie ze zrozumieniem to widać bardzo trudna sztuka...

A problem rozwiązany, więc temat jest w sumie do zamknięcia

Edytowane przez malamarooda
Czas edycji: 2012-08-11 o 01:03
malamarooda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując