Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Marc Jacobs - kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-25, 18:10   #5
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Ja mam lakier do paznokci kolor Jezebel. W internecie wygląda na ciemne wino, na stronie sephory na brąz, na moich paznokciach jest ciemną, klasyczną czerwienią. Jestem z niego bardzo zadowolona, idealnie kryje, trzyma się bardzo długo, schnie momentalnie. Przede wszystkim uwielbiam jego konsystencję- jest jakby żelowa. Pierwszy raz w życiu nie upaćkałam sobie skórek przy malowaniu paznokci, pędzelek precyzyjnie maluje i równomiernie rozkłada lakier na płytce. Nie żałuję zakupu, bo kupiłam lakier z kodem 3za2 w sepho i to jest mój jedyny lakier, używam tylko czerwieni
Mam też dwie szminki Le Marc- So Sophia i Je t'aime. So sofia miała być koralową czerwienią a na moich ustach jest jakiś taki mocno różowy i bardzo intensywny. Nie za bardzo mi się udał ten kolor. Za to j'taime jest idealnie dopasowany do naturalnego koloru moich ust. To jest mocno brudny róż, lekko ciemny, ale naturalny. Szminki są bardzo trwałe (noszę bez konturówki) i nie schodzą z ust mimo jedzenia, picia, mówienia. Tarłam usta ręką i lekko ją barwił, ale na ustach kolor był. Kremowa, gęsta (ale nie ciężka) konsystencja. Mimo, że ma nawilżać, uważam, że usta muszą być odpowiednio zadbane przed nałożeniem tej pomadki. Jutro będę testować szminkę nakładając ją pędzelkiem, mam wrażenie, że efekt będzie lepszy.

Jak wykończę zapasy swoich eyelinerów i podkładów, będę się czaić na Genius Gel (chociaż nie wiem czy będzie dla mnie dobry, mam lekko suchą skórę), kredkę żelową, tusz do rzęs i może konturówkę.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując