Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-22, 16:05   #1325
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
klask i:
Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Nie powiem co mi Alex powiedział, bo to kpina... te biedoboxy to ponoć całkiem inna oferta rabatowa, jak prosiłam, by kitu mi nie wciskał to rzekł, że te osoby co pomyłkowo dostały w sumie nie wiedzą czemu dostały i nie wytrzymałam, zwracam zamówienie...

Tylko teraz pytanie - za te zniewagi (bo się zaczął ze mną kłócić...) próbki zapachowe zamierzam zachować, a resztę zwrócić - przyjmą takie zamówienie i oddadzą kasę jak nie oddam próbek? I czy ktoś zna miejsce w Wawie, gdzie oddają kasę do ręki, a nie na karty podarunkowe?
Promenada, najfajniejsza sephora w jakiej byłam

Cytat:
Napisane przez Niteczka1 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny! Niedawno trafiłam na to forum i trochę Was podczytywałam i na fali popularności masek eisenberga skusiłam się na męską oczyszczającą- nie wiem jak to się stało, normalnie się wzięła i kliknęła i w związku z tym chciałabym zapytać- ile płaciłyście za tę maskę? Bo ja ją wczoraj złapałam za 99zł i do tego jeszcze kod -20% i zastanawiam się czy tak niska cena nie wynikała z pomyłki S. i czy dostanę moje zamówienie czy mi anulują.
To na tym wątku normalne
Witaj
maskę wyślą, ja podobnie kupiłam peeling eisenberga.


Współczuję wam przeżyć sephorowych, cieszę się że nie brałam boxa. Szkoda napsutej krwi.

Czy ktoś pamięta, które maseczki origins są w tych miniaturkach po 16 zł? Są różowe? Bo mi się ksończyła a nie chcę brać całej
No i ciagle kusicie tą luną. Ale na stronie nie ma przecenionej mini Nie rozumiem, ona jest tylko stacjonarnie? No i przecież mam clarisonica
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora