Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ojj :( mam poważny problem..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-28, 21:49   #3
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: ojj :( mam poważny problem..

Mysle ze powinnas zaopatrzyc sie w kremik z apteki :ACNE DERM (ok 20 zł)
oraz maseczke "wygladzajacą i zwezajaca pory" Eris. Acne derm stosowac codziennie a maseczke maxymalnie czesto ale tak aby nie podraznic skory. Musisz sama zobaczyc.ja np.robilam ja co dzien luc co 2 dni. Myj twarz ze 2-3 razy dziennie np.zelem nivea visage w zielonym opakowaniu (tzn.w bezbarwnym ale zel jest zielony) (super myje a nie wysusza). Nie wolno dotykac twarzy,wogole.I wycieraj ja recznikiem papierowym (jednorazowym). Zdezynfekuj wszelkie: pedzle do pudru i gabki itp I zmien koperte na poduszke i rób to jak najczesciej. Postaw zdecydowanie na ciagle oczyszczanie. Aha a na dzien: krem nawilazjacy np. Eris do cery wrazliej 9nie zatyka porow,tylko nawilza).
Ja mam taka samą cere jak ty,pomajajc to zaczerwienienie,ktore moze byc skutkiem stosowania tylu kremow.Aha i jeszcze jedna rzecz: pomimo ze masz cere tlusta NIGDY nie uzywaj kremow itp "matujacych". Bo on tylko rbia to na chwile a pozniej jest 1 razy wiecej "sebum" czy jakkolwiek to okropienstwo by sie nazywalo Tylko oczyszczanie,w dzien nawilzanie,a w nocy ACNE DERM.
Natomiast kuracje Effaclarem itp zrobisz na jesien. Aha no i zadnych pellingow ziarnistych. A na dzien tez filtr jesli jest slonce: poszukaj takiego co nie zatyka porow. Zero FLUIDOW!! (to koniecznosc-bez tego nici z kuracji,a zobaczysz ze skora sie poprawi bez nich.....). Po prostu ma byc tak abys czula swiezosc skory ciagle, (myjac ja itp).Po kazdym myciu-krem nawilzajacy.
Polecam Ci taka kuracje bo mi przyniosla zdumiewajace efekty,i jest tania,pomijajac ten filtr przeciwsloneczny
P.s co do tego smienia (jak to sie odmienia??) lnianego to ja bym sie zastanowila bo len jak dla mnie kojarzy sie z czyms tlustym,mialam kiedys peeleing enzymatyczny z tym do cery wrzaliwej- okropnie zatykalo pory,moze zostaw to na jakis czas....moze cos to zmieni

Napisz jak tam efekty w zmaganiach i co postanowilas
Pozdrawiam
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując