Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prosić się o okazywanie uczuć??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-14, 08:04   #3
magdaaa12
Raczkowanie
 
Avatar magdaaa12
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: Prosić się o okazywanie uczuć??

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
chodzi Ci tylko o publiczne okazywanie uczuc?
wiekszosc mezczyzn nie lubi publicznie sie calowac itp, nie zeby ie nas wstydzili, ale jednak wiekszosc sadzi, ze pielesze domowe do tego slużą

nie dopraszaj sie, wybadaj, czemu tego nie robi bardzo delikatnie, i sama mozesz to robic

mi np strasznie sie nie podobaja publicznie mizdrzące sie pary, zwlaszcza w autobusie jak sie zassają, to mam wrazenie, ze zaraz dziewczyna rozchyli nogi i zacznie jęczeć
Nie chodzi mi o niewiadomo jakie okazywanie uczuc, chodzi o przytulenie, zlapanie za reke. Tez nie podobaja mi sie pary ktore nie moga sie od siebie odkleic. Chodzi o to, ze ja ciagle inicjowalam jakies zblizenie. Zauwazylam ze jemu to nie jest potrzebne i przykro mi sie robi bo wydaje mi sie ze cos zlego sie dzieje. Wczoraj mu zwrocilam uwage i powiedzialam ze zachowujemy sie jak kolega i kolezanka, a on powiedzial ze on nie potrzebuje tyle czulosci i ze wsytarczylo tylko powiedziec. Ehh tak juz bylo jakis czas temu, zwrocilam mu uwage i bylo ok ale na dwa tygodnie, teraz pewnie tez tak bedzie. A ja zle sie czuje jak siedze z moim mezczyzna gdzies a on traktuje mnie jako kolezanke.
magdaaa12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując