Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - fryzjer - ŁÓDŹ
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-17, 07:37   #4
PaulaSun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Ldz
Wiadomości: 33
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Cytat:
Napisane przez sapho16 Pokaż wiadomość
Czy ktoś farbował włosy u Piotra Alexandra? Wiem, że ze strzyżeniem mnie nie zawiedzie ale nie jestem pewna czy stać mnie na zostawienie kolejnych 300zł w tym salonie za zwykłe zafarbowanie...
czesc
Ja farbowałam u niego włosy- a wlasciwie u jego zony, bo to ona podobno w tym salonie to wykonuje. Byłam bardzo niezadowolona, bo prosilam o delikatne pasemka o ton jasniejsze. Wyszlo tak, ze mialam cala glowe w bialych, grubych pasmach. Masakra jakas. Na dodatek jak mi zmywano farbe to katem oka widzialam, ze troche wlosow mi sie pokruszylo bo z ta farba strasznie dlugo siedzialam. Efekt byl taki, ze sie poplakalam po wyjsciu, a przyjaciolka kazala mi wrocic i powiedziec, ze chce zlozyc rekalamacje. Na drugi dzien zafarbowano mi na moj naturalny kolor i kazano zaplacic ok. 50 zl za farbe. Wedlug mnie powinnam miec to za darmo, ale nie chcialam sie klocic. Pasemka tak mi przezarly wlosy, ze jeszcze po wakacjach mi wybijaly po farbowaniu, a farbowalam przed sywlestrem 2007/08. Ja nie polecam, rowniez cena jak dla mnie jest odstraszajaca. Po wakacjach farbowalam u Macka z Ricci- cena przystepna i w sumie bardzo ladnie wedlug mnie, kolor wyszedl taki jaki chcialam.

Edytowane przez PaulaSun
Czas edycji: 2009-03-17 o 07:38 Powód: uzupelnienie informacji
PaulaSun jest offline Zgłoś do moderatora