Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Warkoczyki-wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-08, 18:37   #1703
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez cherry l Pokaż wiadomość
baglyshop : no i czemu ty tak daleko mieszkasz..:P

a ja się tak zastanawiam..czy nierówne wlosy mogą stanowić jakiś problem?
nie

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez red_chameleon Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo dziękuję Wam wszystkim za odpowiedzi Jestem taką gapą, że nie zauważyłam, że już wcześniej odpowiadałyście na mojego posta. Jestem już umówiona do Karoliny z Warszawy (ma świętną stronę i fach w ręku) na 1 lipca. W końcu stanie się to czego pragnę od ponad roku, albo w zasadzie nawet od 2 lat. Tylko nadal zastanawiam się nad kolorem. Wydaje mi się, że najbardziej odpowiedni będzie kolor moich włosów, ale już sama nie wiem do końca. Podobają mi się włosy ciemniejsze od moich (jestem szatynką), ale ktoś kiedyś powiedział mi, że ciemniejsze by mi nie pasowały, bo jestem za blada.

http://www.hair.com.pl/
Możecie mi powiedzieć czy te kolorowe pasma na głowie Marii Foryś^(link powyżej) to dredolki czy warkoczyki? Podobają mi się te kolorki, bajecznie to wygląda. Jeżeli są to dredolki to jest taka możliwość, żeby przy zaplataniu warkoczy poprosić o kilka takich dredolków na głowę?
Teraz jestem taka śmiała z tymi kolorkami, ale jak już będę na miejscu to na pewno kolorków mi się odechce
i dredloki i warkoczyki
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując