Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-22, 10:32   #956
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Och, z jaką radością oglądałam wczoraj miny PiS-u po ogłoszeniu wyników. Kaczyński jak zwykle popisał się butą, no bo w końcu przegrali z PO przez jakiś podły, z góry ukartowany spisek! Gdyby nie ten spisek, to on by wygrał! (Czy można by stworzyć rzygającą emotikonkę???) Chociaż i tak się dziwię, że PiS-owi udało się zdobyć aż tyle procent głosów.

I zgadzam się, ponad 50 procent głosów oznacza, że połowa Polaków uprawnionych do głosowania nie poszła na nie. Jestem w stanie zrozumieć, że ktoś nie bardzo wiedział, na kogo oddać głos, bo w tej całej awanturze politycznej rzeczywiście trudno było zrozumieć, kto co Polakom oferuje, ale ja zagłosowałam na PO na zasadzie mniejszego zła. Już w wyborach prezydenckich glosowałam na Tuska, bo byłam gotowa udzielić mu kredytu zaufania. Facet jak dla mnie jest dość zrównoważony i rzeczowy, a czy jest w stanie uzdrowić chorą polską rzeczywistość, tego nie wiem. Oddałam jednak głos, gdyż mój głos osłabiał pozycję PiS-u.

A tak w ogóle: czy uważacie, że udział w wyborach powinien być obowiązkowy? Bo ja mimo wszystko uważam, że nie.

W temacie: znów Zero Plus.
Ikonka zapożyczona z deviantart.com
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif puke.gif (2,8 KB, 110 załadowań)
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora