Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-23, 17:38   #247
ninewest94
Raczkowanie
 
Avatar ninewest94
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 404
Dot.: zmarszczki pod oczami 18latki

Cytat:
Napisane przez White Cafe Pokaż wiadomość
Dziewczyny spokojnie. Nie jest to raczej możliwe żebyście miały zmarszczki w wieku 15 lat, które są spowodowane starością!
Moim zdaniem są to skutki złego demakijażu. Jeśli zmywacie tusz do rzęs cień czy cokolwiek innego nie trzyjcie skóry na siłę aż kosmetyk się zmyje, bo właśnie w ten sposób nabawiacie się właśnie takich "zmarszczek". Skóra pod oczami jest niesamowicie delikatna. Kupcie sobie porządny preparat do demakijażu i delikatnie zmywajcie makijaż płatkiem kosmetycznym, do momentu gdy nie będzie śladu po makijażu. Aha, podkreślam że do demakijazu oczu nie używa się tego samego preparatu co do demakijazu reszty twarzy. Uzywajcie tego preparatu odpowiednią ilość, bo gdy nałożycie za mało demakijaż nie będzie wykonany w sposób odpowiedni.
Gwarantuje, że wasze "zmarszczki" się nie pogłębią.
Dziewczyny, porównajcie swoją skórę pod oczami z rówieśniczkami, one na pewno mają takie same "zmarszczki"

też mi się nie wydaję żeby to było przez starość, ale ja np. nie maluję oczu ani tuszem anie cieniami, więc zły demakijaż odpada. moje koleżanki nie mają takich zmarszczek
ninewest94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując