Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-07, 12:37   #4533
201703061347
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 476
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Ja też nie traktuję Kibbego bardzo dosłownie, nie da się stale chodzić w zwiewnej sukience i ze sznurem pereł na szyi (SC) .
Ale ja również wiele się nauczyłam studiując siebie pod kątem tej analizy. Uważam, że połączenie SC i BW jest dość specyficzne, bo styl SC jest ostrożny i ascetyczny, BW natomiast barwna i iskrząca, dlatego czasem ciężko znaleźć mi coś, co by łączyło oba te warianty. Stroje SC są w mojej opinii jakby często dedykowane dla lat - te pudrowe róże i te pastelowe błękity... .
Ale kiedy już znajdę coś odpowiedniego to naprawdę widzę, że wszystko gra.
Nie ma mowy o żadnym pin-up, wyglądam jakbym z księżyca spadła, za dużo falbanek powoduje, że wyglądam jak dzidzia-piernik, nie mówiąc już o sweterkach w kaczki czy zające, Jezu . Tak samo sprawa się ma z wielkimi wzorami, motywami typu panterka czy zebra.
Jedyne, czego żałuję to fakt, że trudno mi dobrać odzież sportową .
Jako osoba dosyć aktywną fizycznie (rower, góry itp.), chciałabym dobrać sobie coś, w czym nie będę wyglądała po prostu niechlujnie. A niestety w większość sportowych rzeczy jednak wyglądam jak kobieta przebrana za chłopca. Zazdroszczę tym kobietom mogącym nosić te wszystkie luźne i cudne koszulki i bluzy adidasa .
Reasumując - mnie system pomógł zauważyć, jak moja twarz i sylwetka reagują na kolory, wzory i faktury. Ale czasem nie ma siły i bez względu na wszystko będę nosiła adidasy i bluzy z kapturem, bo po prostu lubię. Apropos: jakby ktoś wymyślił, jak połączyć odzież sportową ze stylem SC, to proszę o propozycje...

Edytowane przez 201703061347
Czas edycji: 2016-09-07 o 12:40
201703061347 jest offline Zgłoś do moderatora