Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi, ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-29, 17:44   #3860
pamelakurt
Przyczajenie
 
Avatar pamelakurt
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1
Dot.: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi, ZBIORCZY

Hej. Wg mnie zdecydowanie za duży odstęp zachowujesz jeśli chodzi o ostatni posiłek, a pójście spać. Już dawno obalono mit, że ostatni posiłek powinien być jedzony o 18. Prawda jest taka, że można go zjeść od 2 do 1h przed snem, a nawet się powinno gdyż podczas snu organizm również potrzebuje się regenerować czerpiąc siłę z pożywienia. Ja jem 5-6 posiłków, sporych posiłków i ostatni nawet o 22 lub 23 więc staraj się je rozłożyć w czasie, najlepiej pierwszy zjeść później. Co do warzyw, można ich jeść w ciągu dnia sporo i niekonieczne jest wliczanie ich w jadłospis dzienny. Jeśli np. na wieczór jesteś głodna, to zjedz sobie michę warzyw i nie wpłynie to w żaden sposób źle na dietę Kiedyś też się głodziłam, ale na szczęście w miare szybko się ogarnęłam i dowiedziałam jak powinna wyglądać zdrowa, zbilansowana dieta. Nie ma potrzeby głodzenia się. Ja jem sporo, a efekty, może nie jakieś natychmiastowe, ale są i jestem happy



Zapraszam na fanpage gdzie dziele się moim progresem, ćwiczeniami i dietą :
https://www.facebook.com/Pamela-Kurt-972453296176937/

Edytowane przez pamelakurt
Czas edycji: 2016-05-29 o 17:46
pamelakurt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując