Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-28, 06:11   #1612
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Chimay. Korah ja się nie znam) chodzi o beztłuszczową formułę zapewne. Może po prostu wrzucę skład jak otrzeźwieje ,bo jeszcze słabo widzę na oczy.
Chodzi o podkład face and body


Mam

Aqua (Water), Hydrogenated Polyisobutene, Sorbitan Sesquioleate, Cyclopentasiloxane, Methylpropanediol, Glycerin, Butylene Glycol, Mangifera Indica Seed Oil (Mangifera Indica (Mango) Seed Butter), Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tetrasodium EDTA, Parfum (Fragrance), PEG-8, Phenoxyethanol, Tromethamine, Potassium Myristate, Chlorophenesin, Methylparaben, Propylparaben, Caprylyl Glycol, Sodium Polyacrylate, Panthenol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Citronnellol, Geraniol, Butylphenyl Methylpropinal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, { +/- CI 77891 (Titamium dioxide), CI 77491 (Iron Oxides), CI 774929(Iron Oxides), CI 77499(Iron Oxides)}. Cena: 199,00zł / 50ml" opis z wizaż pl
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-10-28 o 06:21
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora