Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Neauty Minerals
Wątek: Neauty Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-06, 11:04   #768
patrycjazuzanna
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycjazuzanna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 560
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Kurcze, ja nie zauwazyłam ciemnienia. A probowalas klasc na jakas baze, albo puder? Moze to byc kwestia tez kremu, ktory dajesz "pod". Moze sprobuj uzyc innego kremu.
Testowałam solo, na bazę Neauty, na puder bambusowy z biochemii, na krem + puder (zawsze efekt ten sam, jednak u mnie baza Neauty skraca trwałość podkładu).
Potrzebuję czegoś z naprawdę wyważoną kolorystyką, jedyny podkład, w którym nie wybijały żadne niechciane tony, to był neutral fair z EDM
Szkoda, bo bardzo polubiłam tę formułę i trwałość.

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Mi czasami ciemniały minerały na filtrach. Ale to było chyba z Pixie
Na kremie jeszcze mi się nie zdarzyło.
Czasami minerały mi nie ciemniały, a robiły się jakby bardziej pomarańczowe ( to Amilie i AM golden fairest). Tak samo mi oksydował Bourjois (healthy mix i 123 perfect)
Poza tym Neauty neutral pale i fair w żadnej formule mi nie ciemniał.
U mnie healty mix nie ciemniał, nie ciemniał też revlon colorstay, ale już la roche toleriane okropnie, na taki różowo-pomarańczowy kolor.
Powiem Wam, że to ciemnienie to nie jest jakaś wyjątkowo rzucająca się w oczy kwestia, jednak ja ją zauważam. Ewidentnie mam po czasie szyję jaśniejszą niż twarz. Dziś spróbuję nałożyć odrobinę podkładu na szyję również.
__________________
JESIEŃ
patrycjazuzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując