Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essence cz. IX
Wątek: Essence cz. IX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-28, 20:13   #1478
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez liz95 Pokaż wiadomość
Haha Płyn do higieny intymnej do zmywania makijażu to stary(i dobry) sposób mój i mojej kuzynki też Kiedyś sobie zrobiłyśmy taki makijaż, nie do zmycia prawie mleczkami i tonikami do dem. itp. i ona wtedy poleciła mi właśnie płyn do higieny intymnej, troche się uśmiałam ale jak zobaczyłam jak dobrze nam zmył ten makijaż to się do niego(płynu) przekonałam i też czasami go uzywam jeszcze do jakiegoś makijażu zmycia
Dobre, dobre sama muszę wypróbować
Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Ja mam 2 (czyt. dwa ) błyszczyki (oba z Essence ) i jakbym kupiła kolejny, to sumienie zżarłoby mnie chyba. Błyszczyk wydaje mi się być kosmetykiem nie do wykończenia, dlatego mam dwa i dość.
Heh, fakt ja policzyłam, że mam ponad 20 w bardzo róznym stadium, niektóre ledwo co na dnie zostało, niektóre nieotwierane, niektóre w połowie ale jakoś rzadko zdarza mi się skończyć błyszczyk
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Lublin, Świętoduska - wreszcie jest limitka, są jeszcze trzy puderki i jedna woda [dwie zmiecione już].
Brak nowości w 2 szafie
Nowości w pierwszej nieuzupełnione
Echhh ja w końcu dziś byłam, bo jednak stwierdziłam że kupię sobie błyszczyk ciemniejszy z Blossoms (i nie żałuję, prześliczny soczysty róż, a zarazem lekko pastelowy tym sposobem mam kolejny błyszczyk )
Ale szybkie jesteście dziewczyny... dziś wyłożona limitka a jak byłam po 16 to pudrów już nie było i tylko jedne perfumy...
Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Toż to anioł nie TŻ
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Idealny sposób, żeby sprawdzić czy facet nadaje się na męża

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Ja też się nie cieszę, chcę niebieski liner, a u nas w LublYnie nie mamy Douglasa

Ja może będę jutro w Radomiu... bo teraz tam jest Douglas a jak nie jutro to się pewnie wybiorę, gdy będzie BB
Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Mnie też szkoda ruszyć linerki, mam brązowy Catrice i też trochę musiał odleżeć zanim go tknęłam Czy jesteśmy nienormalne?
Chyba trochę oj tam
Ja wczoraj w końcu jednak przemogłam się i spróbowałam użyć linera ale stwierdzam, ze albo się nie umiem nim posługiwać, albo jest słaby bo: dziwnie mi się robi kreski tym skośnym pędzlem (nierówno, ale chyba kwestia wprawy) a druga sprawa - znacznie gorsza - paskudnie odbija mi się na powiece jeszcze w życiu nie widziałam żeby coś się tak strasznie odbijało, a nie chce mi się 5 minut siedzieć i patrzeć się w dół, żeby zaschło
Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Te panie na 1 Maja to są w ogóle niezłe agentki, co tam jestem, to tam jak na bazarze , krzyczą jedna do drugiej kiedyś jakaś pani z zaplecza opierniczała ochroniarza, aż mi go się szkoda zrobiło. No 'dzie tak przez cały sklep krzyczeć na chłopaka.
d obry cyrk...
__________________

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2011-04-28 o 20:14
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora