Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dostałam paletkę Sleek Acid no i musiałam nałożyć róż na dolną powiekę :D
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-29, 21:14   #24
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Dostałam paletkę Sleek Acid no i musiałam nałożyć róż na dolną powiekę :D

Cytat:
Napisane przez kobri Pokaż wiadomość
znam takie zasady ze roz na dole to zuoooo ale no wiesz... mi się to u Ciebie podoba tez planuje zakup paletki tyle, ze storm jak na razie
dziękuje kochana, miło, że wpadłaś Daj znać jak już kupisz

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Nie dawałam konkretnego zlecenia ale pewnie dostanę jakąś w neutralnych kolorach bo to kupuje brat moich znajomych i pewnie weźmie co mu w rękę wpadnie. Poprzednią paletę też przywieźli mi ci znajomi od tego brata z Londynu więc chyba teraz będzie wybierał coś innego.
Pochwal się jak już będziesz ją miała

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
Trochę przepłaciłaś, bo w sklepie internetowym zapłaciłabyś coś ok. 35 zł Niestety na allegro te paletki schodzą o nieco drożej, ja bym z chęcią kupiła, ale myślę, żeby kogoś poprosić kto mieszka za granicą
Nie kupiłam na allegro bo tam są za ok 60 zł, a w sklepie internetowym trzeba jeszcze dopłacić za koszt wysyłki Mi tam na cenie aż tak nie zależało, do 50 zł mogłam dać

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Fuzelka Pokaż wiadomość
Mnie się podoba cały makijaż Z tym różem to jest tak, że może powodować wrażenie zmęczenia oczu, ale tylko MOŻE. W Twoim przypadku, na tym konkretnym makijażu wygląda ok. Dlatego drogie wizażanki, nie widze powodu, żeby się czepiać Pozdrawiam
dziękuje Ci ślicznie Ciesze się niezmiernie, że masz takie zdanie Wpadaj częściej
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując