Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-26, 17:17   #3447
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Pokaż wiadomość
Przeoczyłam Twoje pytanie...ja brałam z 4 razy u nich z rok temu, zawsze transakcje przechodziły bezproblemowo, ale może na wszelki wypadek zadzwoń do nich najpierw dowiedz się czy mają na stanie i dopiero potem zamawiaj
Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Laity bardzo Cię przepraszam, że nie odpisałam na PW, ale jestem w ciągłym biegu i po prostu nie miałam kiedy Dziś, z okazji piątku, usiadłam sobie i zajrzałam na Wizaż. Przyszło też powiadomienie, że "zimny wątek" żyje, więc postanowiłam odezwać się tu.

Z tego, co pamiętam, kupowałam Oyster na pierwszej lepszej aukcji Allegro. Szczerze mówiąc, nie patrzę już na negatywne komentarze, bo to się wcale aż tak nie przekłada na rzeczywistość. Zaryzykuj
Dzięki dziewczyny Zaryzykuję w takim razie

Podpowiedzcie mi jeszcze tylko jaki odcień mam na tych swoich włosach bo ja już totalnie się pogubiłam (1 i 2 zdjęcie). Pomarańczowy - rudy? Powinnam zatem neutralizować niebieskim?

Postanowiłam kupić ash mixa z Oystera, ale co do tego? 8.1 i 8.11 odpada bo to zieleń i wzmocniona zieleń... Zaryzykować zatem jakąś naturą (skoro mam pojedyncze siwki) np. 8.0 + ash mix + odrobina blue mix? Czy może samą naturą i ash mixem?
Tym razem chcę użyć oxy 3%.

Marzy mi się kolor taki jaki udało się uzyskać veroniqe22 (3 zdjęcie)


Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Z innych, i do innych: ja już nie jestem popielata... Jestem czerwona i cudownie mi z tym. Teraz żyję serialem "jak utrzymać żywy, bordowy kolor jak najdłużej" W związku z tym mam na zbyciu popielate farby (rozpoczęte, ale jeszcze z datą ważności). Firmy Oyster i Geneza. Jeśli któraś ma ochotę, to proszę o PW (najlepiej w weekend, wtedy na bank odpiszę). Mile widziana wymianka, ale mogę odstąpić również darmowo. Podam, co posiadam w innym poście. Buźka!
Shade, niezła odmiana Wstawisz chociaż jedną fotkę swojego nowego koloru?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moje 1.jpg (64,0 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moje 2.jpg (51,4 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130303_115956.jpg (55,8 KB, 57 załadowań)
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.


Edytowane przez Laity
Czas edycji: 2013-10-27 o 07:45 Powód: dopisek
Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując