Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Olejek Bio-Oil na blizny i rozstępy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-16, 13:39   #13
hala83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 106
Dot.: Olejek Bio-Oil na blizny i rozstępy

Na blizny po trądziku na przykład świetny jest olej kokosowy (na allegro ok 50-60zł za litrowe opakowanie nierafinowanego oleju) albo olejek arganowy. Sama natura bez parafiny i całej gamy dodatków zapachowych. Olej kokosowy wchłania się szybko i rozjaśnienie po nim i po arganowym widać szybko. Idealnie nadaje się zamiast kremu na noc, a kokosowy bez problemu też można na dzień zastosować, bo się tak skóra po nim nie świeci (jak się z ilością nie przesadzi).

Kiedyś jeszcze będąc w ciąży słyszałam (a raczej czytałam) o tym Bio Oilu, teraz widziałam reklamę, a że nazwa znajoma, to sobie wygooglałam skład... Jedna wielka porażka. Za parafinę na pierwszym miejscu w składzie, którą zawiera każda (prawie) oliwka dla dzieci to ja serdecznie podziękuję. W pierwszej ciąży stosowałam namiętnie oliwki i po porodzie moja skóra wyglądała i była w dotyku jak pergamin - masakrycznie wysuszona
Wolę już olejek z Babydream, jak już ktoś tu pisał - przynajmniej lepszy skład ma. I o wiele tańszy...

Jest mnóstwo naturalnych olejków, maseł itp, że się zastanawiam dlaczego ludzie wolą płacić krocie za parafinę z dodatkami zamiast zastosować coś o wiele tańszego, naturalnego i lepiej działającego niż takie przereklamowane ropopochodne "cuda". Każdy wie, że reklama kłamie, a i tak większość daje się nabić w butelkę
__________________
hala83 jest offline Zgłoś do moderatora