Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-27, 22:41   #2645
CzarnaGS
Raczkowanie
 
Avatar CzarnaGS
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 100
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Sugar - a jak chcę uzyskać taki soczysty kolor to wystarczy ciągle jasnych pianek czy tonerów używać czy muszę jeszcze rozjaśniać? bo tak jak pisałam - farbowałam kilka lat na czarno i dopiero fryzjerka pomogła mi z tego wyjść no ale mam na głowie raczej ciemną czerwień..

Halbtrocken - dzięki czyli wychodzi na to że to co pisze na pudełku to lekka bujda.. bo tam pisze żeby wmasowywać w skórę jak szampon i zmyć po 20 minutach.. Może jutro zużyję bo nie chce mi się tego robić po 23 a tak przeważnie wracam do domu :/ a jutro wolne więc raczej się zajmę włosami więc i skorzystam.

Dodo - a rzekomo gdzie się kogoś czepiam ? zwróciłam jedynie uwagę na t0 że niektóre dziewczyny farbują swoje, przeważnie ładne włosy na czerwone bo modne, a nie potrafią nawet w google zajrzeć jak je pielęgnować. i jak widać nie tylko ja zwracam na to uwage i tu nie chodzi o wiek bo są tu starsze dziewczyny które drażni to bardziej niż mnie nie jesteś przypadkiem trochę przewrażliwiona na swoim punkcie? ja jak sie zdecydowałam na ten czerwony to najpierw szukałam informacji, pisałam na forach a nie zniszczyłam sobie włosy przez zachciankę bo lato i fajnie mieć czerwień.
__________________
Na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych,
tylko są ci pozamykani w zakładach, i ci którzy nie zostali przebadani.

ZARĘCZONA:
14.02.2012
CzarnaGS jest offline Zgłoś do moderatora