Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-11, 15:32   #3297
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez piniata Pokaż wiadomość
to mamy takie same plany i przezycia.mialam platyne pare ladnych lat jednak to bardzo wymagajacy kolor jak dla mnie musial byc odpowiedni make up i fryzura,teraz wlasnie tez chce poziom 9 jasny ale bardziej naturalny.mysle ze to co wrzucalas wczesniej to wlasnie 9 ewentualnie 10.z syoss'a mialam brazy i fajnie wychodzily ladne wlosy po nim byly ale jak z blondami to nie wiem.ja zostaje przy lorealu.ale za 3 tyg wyjatkowo walne mix joanny chyba ze ta palette Ci wyjdzie fajnie
mialam z syossa miodowy blond 9-7 i wyszedl slicznie, zrownal mi wloski, ale szybko sie wyplukal pewnie dlatego bo bylo to po kapielach rozjasniajacych


dobra zobilam zdjecia po palette c9, jestem baaaardzo zadowolona, wlosy wyraznie jasniejsze miec rudawe, wlascicie jest to czysty cieply blondzik, praktycznie identyczny jak ten na odroscie, teraz tylko uzyje kilka razy plukanki i mysle ze to jest to (wlosy w nieladzie bo mialam koczka na noc )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_000486.jpg (108,2 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_000487.jpg (80,9 KB, 33 załadowań)
__________________


PEDAGOG




Edytowane przez xxboo
Czas edycji: 2013-11-12 o 09:00
xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując