Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze codzienne jadłospisy cz. XXI - OCENA JADŁOSPISÓW
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-06-13, 14:43   #3245
Maddis
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddis
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 697
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XXI - OCENA JADŁOSPISÓW

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
Dzisiejsze R do oceny


I Śniadanie
Kasza manna na szklance mleka z połową banana i truskawkami, herbata bez cukru
Trening
II Śniadanie
Pół bułki grahamki posmarowanej masłem z plastrem sera żółtego, 2 kabanosy drobiowe konspol, sałatka: sałata, pomidor, ogórek, papryka, cebula polane łyżką oleju rzepakowego, łyżka musztardy chrzanowej
Przekąska
Kawa z mlekiem bez cukru, dwie kostki czekolady gorzkiej
Obiad
Porcja makaronu ryżowego z piersią z kurczaka, papryką, marchewką, kapustą pekińską, cebulą i sosem sojowym, smażone na oleju rzepakowym, herbata zielona bez cukru
Podwieczorek
2 wafle ryżowe wieloziarniste z łyżeczką masła orzechowego, na wierzch plastry banana i nektarynki, garść truskawek
Kolacja
Kromka chleba razowego posmarowanego masłem z plastrem sera żółtego i szynki konserwowej, 2 pomidory z cebulką i łyżką jogurtu naturalnego, herbata: melisa z lawendą


Wczorajsze R

I Śniadanie
Płatki jaglane na szklance mleka z brzoskwinią, truskawkami i łyżką wiórków kokosowych, kawa zbożowa bez cukru
II śniadanie
Bułka grahamka posmarowana masłem z sałatą, polędwicą sopocką, ogórkiem i pomidorem, zielona herbata bez cukru
Trening
Obiad
Miseczka zupy ogórkowej, kromka chleba razowego
Tortilla szpinakowa z mięsem z udka kurczaka, kapustą kiszoną, ogórkiem kiszonym, papryką, cebulą, szczypiorkiem, do tego sos zrobiony z jogurtu naturalnego, pieczonej papryki, jabłka, czosnku,
herbata bez cukru
Podwieczorek
2 wafle ryżowe, 3/4 szklanki soku wielowarzywnego
Kolacja
Pół makreli wędzonej z cebulką i ogórkiem kiszonym, 2 kromki chleba razowego posmarowanego masłem, herbata: melisa z lawendą
Dla mnie ok W tym drugim dniu to śniadanie może trochę małe, jakoś mi się wydaje, że płatki jaglane są mało energetyczne, ale ja lubię duże śniadania Przy redukcji dobrze jest też zwiększyć zawartość białka, także możesz z tym trochę pokombinować
Maddis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując