Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Warkoczyki-wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-01, 01:14   #1750
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez tone11 Pokaż wiadomość
Witam szanowne ekspertki
Dopiero teraz zalogowalam sie na forum ale juz wczesniej was podczytywalam,wiem ze macie ogromna wiedze na temat warkoczykow i licze na wasza pomoc.

Trzy tygodnie temu zrobiłam warkoczyki,mialam je nosic do wrzesnia ale chyba w tym tygodniu sie z nimi pozegnamSWEDZENIE DOPROWADZA MNIE DO OBLEDU.Czasami mam ochote wyrwac siebie te warkoczyki z drapac sie po glowie az do krwi.
Próbowałam juz rozowego gliss kura,szampony i odzywki radical,odzywki Fructis z garniera do suchych wlosow,w miejscach gdzie wyskakiwały mi krostki lub gdzie wydrapalam sobie ranki smarowalam tribiotikiem,nic mi nie pomaga
Jedyna poprawa jest po niebieskim Clearu ale po dwoch dniach od umycie znow powraca to koszmarne swedzenie.
Przeciez nie bede myla tych warkoczy co dwa dni


Ile w was utrzymywalo sie to swedzenie?
Umnie po trzech tygodniach nadal jest masakra,najpierw zaczyna sie od jednego miejsca a potem przechodzi na calo glowe,w pracy nie moge sie skoncentrowac na tym co robie,w domu jestem caly czas wkurzona.
W tej chwili bardzo zaluje ze sama to sobie zafundowalam.

Ostatino znalazlam na afrostylu olejek do warkoczykow ktory zapobiega swiedeniu.Czy ktoras z waz moze go stosowala?Pomaga cos bo nie wiem czy oplaca mie sie go kupowac czy lepiej od razu rozplatac warkocze i dac sobie spokoj.
olejek jest super,ale wiem,ze nie na kazdego dziala. sprobuj tanszej opcji-kup sobie kwas borny w aptece, rozpusc w wodzie i smaruj skore glowy.

---------- Dopisano o 01:14 ---------- Poprzedni post napisano o 01:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Dadziorek1987 Pokaż wiadomość
oj oj ....to niedobrze.. a ja ide robic moje pierwsze w ten piatek i sie troche boje co to bedzie :P
a tak swoja droga to mozecie mi powiedziec
1. jak to myjecie(czy ze specjalnym dozownikiem i jakie szampony)
2. i jak sypiacie w tykm :P

pozdrawiam
zwykly szampon-najlepiej rozcieńczony z woda.
pierwsza noc jest trudna, ale potem juz jest ok.ja związuję w luźnego koka, zeby mi sie po poduszce nie walały.
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując