Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-21, 08:54   #1346
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Dziś w obłoczku Baiser du Dragon pięknie zdałam prawo jazdy
Gratulacje!

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Oglądałam program "Co z tą Polską?". Widzialam w oczach Lisa smutek w oczach kiedy oficjalnie żegnał się z tv Polsat, dziękując szefostwu za to że mimo nacisków PIS pozwolili mu tworzyć ten program. Widzialam jak nie podał dłoni poslom PiSu a żegnal się z poslami innej partii i z publicznością.
Też oglądałam...szkoda mi Lisa - jego program był jednym z najlepszych programów tego typu w telewizji. Uwielbiam sposób w jaki rozmawia z ludźmi - jest inny, nie taki sztampowo dziennikarski i cholernie inteligentny .

A o Polsce decydujemy my - najlepsze co teraz można zrobić to iść do wyborów.

Kasiulko , nie przejmuj się słoneczko . Jesteś kobietą, to normalne - takie rzeczy się zdarzają . Potraktuj to tak samo jak diurę w rajstopach - troszkę wstyd, ale przecież świat się nie zawalił .

Demoniku, twoje maleństwo jest cudowne - a te różki w czapeczce po prostu bomba!

Angel, w ogóle się nie przejmuj. Ja od lat chodzę do gina. Zawsze to byli faceci (nigdy u kobiety nie byłam). To jest po prostu lekarz i tyle . Do innych chyba się nie boisz chodzić, nie? Tu tez nie trzeba.
Poza tym z opinii koleżanek wiem, ze faceci ginekolodzy są często delikatniejsi od kobiet. Kobiety często się nie patyczkują, bo wiedzą na czym polega takie badanie z własnego doświadzcenia i wychodzą z założenia, że jeśli dla nich to pestka to dla Ciebie też musi być. Ja na prawdę nie narzekam - wszyscy faceci ginekolodzy byli ok.


Pachnę Coconikiem
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora