Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Scent Bar III
Wątek: Scent Bar III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-05, 20:29   #281
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość

Hecate - buty są boskie i obłędne i co z tego, ze tylko do łóżka? Takie całe przezroczyste nawet miałam na sobie
uo!

u mnie juz postanowione - kupuje je, pojade jakos do specjalnego sklepu i kupuje. Bede miec moje kinky boots.

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Wiem ile O gustach się nie dyskutuje, więc o czapie nie przesądzam ;] Dodam, że ja też mam na widok takich butów drgawki - a właściwie konwulsje, bo buty są wg mnie straszne
Heh
dobrze, ze jestesmy tak rozni

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość



Sama mam dwie pary muszkieterek za kolano - skórkowe i zamszowe. Obie pary na płaskim obcasie. Do ciuchów w stylu fantasy, które zdarza mi się nosić.
Hm - z butami jak i ciuchami jest roznie. Np pamietam jedna z moich spodniczek mini. Do plaskich butow - rozowych superstarow wygladala zwyczajnie i normalnie. Kiedy ubralam ja do kozakow na 10cm szpili, szmurowanych z tylu (jak to jeden z moich znajomych z PL okreslil - kiedy znow zalozysz te perwersyjne kozaki?') to byla zupelnie inaczej odebrana. A i ja nie czulam sie tak swobodnie.

Mysle, ze podobnie bedzie z muszkieterkami za kolano - widzialam nawet ostatnio kobiete w takich. Wygladala jak najzupelniej normalnie, rury wcisniete w buty, katana. Gdyby ten sam zestaw miala do butow na wysokiej szpili odebralabym ja inaczej.

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość

Faaajne buty, też mi się takie marzą Nawet mam na oku takie czarne sandałki jak bodajże na pierwszym zdjęciu, tylko z ćwiekami. Ale na ulicę to bym w nich nie wyszła (no chyba że w Bolkowie )
hehe
w sumie
Ale za cwiekami nie przepadam - wybaczam tylko w moim pasku

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Ja też bez szaleństwa, tyle że brązowe koszmarnie wolno mi działa komputer, nie moge się przestawic
Piekne te buty!

Ja dzis kupilam zwykle czarne baleriny za pare groszy i rozowe ala czeszki
Do tego przypadkiem sukienke marzen. Widzialam taka sukienke na dziewczynie w pubie w KRK 25 grudnia 2007 (jedyny otwarty pub) i zachorowalam. Zlazilam sklepy i nic.

A dzis!!!! normalnie byla i to za grosze. Jest czarna, przy ciele, dol na do kolana, gora najbardziej mnie kreci - ma bardzo szeroki dekolt wiec jeden z rekawkow luzno opada wystawiajac ramie.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora