Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fryzjer w Białymstoku
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-30, 11:13   #102
madlen57
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer - w Białymstoku?

Cytat:
Napisane przez klapouchy23 Pokaż wiadomość
Witam dziewczęta! Właśnie wróciłam od fryzjera i muszę przyznac, że jestem bardzo ale to bardzo zadowolona. Byłam w Kameleonie na Malmeda, co prawde wybierałam sie na Białówny do zachwalanej na wszystkich forach Emilki ale nie było wolnych terminów do końca roku . Umówiłam się wiec do także zachwalanej pani Elizy i co tu dużo pisać po prostu rewelacja! Kobieta przemiła, porozmawia, doradzi a przede wszystkim rewelacyjnie strzyże. Gorąco polecam!
Ja byłam u tej Elizy. Pierwszy raz REWELACJA, drugi moze byc , trzeci , czwarty coraz gorzej. Im mialm dłuzsze wlosy tym gorzej je podcinalaaz zmienilam fryzjerke, ktora byla zszokowana kto mnie wczesniej scianal, myslala nawet ze ja sama cos przy wlosach grzebalam. Moje kolezanki chodza do Elizy i sa zadowolon, ale jesli chopdzi o krotie fryzury.... Reszte ocencie sami. Co do Kameloeona to moim zdaniem Marzena jest najlepsza, chodzilam kiedys do niej i nigdy nie narzekalam jakby czytala w myslach co chce i zawsze robila tak zeby pasowalo do mojej twarzy. Jednak niestety cena jest jak narazie zbyt wysoka dla mnie
madlen57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując