Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-09, 11:05   #4957
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No jakos bedziemy musialy sobie poradzić. Góre mam mega jasną, co prawda one sie nie rozjaśniły jakoś dużo bo miałam po a10 juz bardzo jasne, ale zrobily sie takie zoltawe. No i nizej mam ciemniejsze, potem znowu jasniejsze (tak mialam przed kąpielą - nie wiem czemu, albo fryzjerka przy pierwszym rozjasnieniu cos skopała albo tam mam bardziej wzarta farbe? nie wiem). Ładuje właśnie baterie od aparatu wiec wkleje zdjecie jak to wyglada tak za pol godzinki

Hehe falki to ty masz boskie wiec sie nie dziw ze tak sie zachwycają A takie bardzo jasne blondynki zwracaja uwage I to jak! A jeszcze jak to nie jest kupa siana na głowie to juz wogóle
Szkoda ze ja mam za ciemne brwi do takiego koloru Ale moze to i dobrze bo wlosy by mi chyba odpadły


Hahaha no niezle, co blond robi z ludzmi

Ja jak sie spotkałam z tym co wam wczoraj pisałam jakos po tym drugim farbowaniu to tak patrzy patrzy. A ja mysle no kurde o co chodzi co brudna jestem czy jak. I sie pytam:
"no co?!"
"nie nic..."
"no to co sie patrzysz?"
a ten na to "no bo... blondyyynaaa"
To czekam na fotki.
Ciemne brwi w niczym nie przeszkadzają ja mam ciemno brązowe np. i jest super bonie muszę ich kredką rysowac- tylko trzeba brwi wtedy dobrze wyregulować żeby nie było krzakow bo wtedy sie w oczy rzuca.
A komentarz tego twojego taki... zabojczo prostacko meski...

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Infatuated super wyszło świetny ten Twój kolorek

Agatka ja jestem za Twoją nazwaą,bardzo mi się podoba

NeverGoodEnough18 wolalabys zolte niz siwe? No coz ja wolalabym siwe,bo umyjesz 3 razy wlosy i sie zmyje,a z zoltym nic nie zrobisz. Teraz tak mowisz,ze rozjasniacz super, zobaczymy czy pozniej nie bedziesz prosic o pomoc,bo wlosy Ci sie wykruszyly. Dziewczyny tutaj jak mialy ciemne naturalki, to kombinowaly 2 farbami,zeby tylko nie dawac rozjasniacza.

Czekoladowoo haha moje tez jakos tak swiecą na zolto-rudo

Bunny widzisz,a tak nie bylas przekonana do falek
jest super i inni to widzą,a te wszystkie co sie glupio patrza - po prostu Ci zazdroszczą
i to zdjęcie falek chyba najbardziej mi sie podoba z tych,ktore wstawialas

Kitkulka co to za nazwa jakas tajemnica
napisz tak k.i.t.k.u.l.k.a. albo k i t k u l k a heh pczywiscie nazwe tego cuda
No widzisz Princeska jak sie wszystko zmienia? Do c12 też nie byłam przekonana a dzis juz kocham tą farbe!
jeżeli jeszcze raz wspomnę o 219 lub innej i o prostych wlosach to mnie ubijcie!
A tak w ogóle to ty też mi się najbardziej podobasz w c12.

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ahaaaaa ale widzisz, nawet w koszulce do sprzątania można wyglądać pięknie
a połączenie czarny+blond też jest super



no widzicie taką tajemnicę z tego robią, napiszę Wam na pw
caskadzie już napisałam
No bo ja juz naszykowana do sprzątania i tak z wami sprzątam- juz godzine nic nie zrobiłam- jak tż wroci spłonę ze wstydu...

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Bunny a włoski śliczne marzy mi się taka fryzurka ale nie wiem czy uzykam taki efekt żeby je tak powywijać
Musialabys ściać wlosy warstwowo, z cieniowaniem samych końcówek degażówkami w 3 warstwy najlepiej i wtedy będą sie same tak wywijać.
Dziękuje!

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dobra ja juz znam nazwe tej maszyny

bunny
reanimuje zawsze moczac woda nie ociekaja ale sa wilgotne ale nie mokre a wogole to mocze dlonie i rozcieram zel w takich mokrych dloniach i na wlosy tak jest lepiej bo zel robi sie rzadszy i lepiej go rozprowadzic
Już teraz wszystko wiem- czyli za bardzo je moczyłam...
I jeszcze jedno glupie pytanie- czy od dowalania tego żelu dzień w dzień włosy nie ucierpią? nie zaczną sie łamać z suchosci?

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja sie smieje że ojciec jakieś żarówki pozmieniał i dlatego tak swieca A najlepsze jest to ze musze tak przejechac przez miasto

A rozjasniacz to fakt - daje po tyłku, zwłaszcza jak sie ciagle robi. Ja dzisiaj klade ostatni raz i chocby nie wiem co wyszlo to nie bede kładła wiecej. Wole miec moze nie taki kolor o jakim marzyłam, niz stracic połowe włosów.

A ja np wiecie dlaczego sie szarości w Londzie i tym Srebrnym Pyle nie boje? Bo ja mam wrazenie że mi bedzie dobrze w takich nawet szarych kolorkach. Ja mam zimny typ urody, włosy z natury to zimą mam np takie że one mają szaro-zieloną poświate - powaga Dlatego sie nie boje bo szarosc to w sumie taka moja natura
Moja też. Ja w cieplych kolorach wyglądam jak naćpana
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora