Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-09, 11:34   #4976
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
czekoladowo
masakra jak można kraść mi się to w głowie nie mieści
A zdjęcia miały byc, codziennie mówisz ze wkleisz

blond bunny
moje się tak trochę wlasnie wywijają bo mam warstwy.
A w ogóle marzy mi sie obciać wlosy w trójkat, cos jak mam snowhitee.
Czy muszę mieć wtedy jedną warstwę włosow, nie pocieniowane prawda?

Princeska
i Ty miałaś dać fotki

cascada

Ja też zawsze byle jak związuję włosy, nie chce mi się z nimi nigdy cudować
Mogą byc pocieniowane, bo trójkąt można też ciąć warstwowy i powoli czekać a ci włosy sie wyrównają. Ale na takich do ramion to mega ostry trójkąt nie wyjdzie- ja kiedyś chciałam taki ostry że praktycznie ostre katy i na środku z tyłu jakby ogon taki ale jak tz zaczął ciąć to sie okazalo że mam za krotkie włosy na taki kąt i wyszedl tylko lekki trojkąt a potem zrównałam na prosto bo w takich czuję sie najlepiej. Do rzadkich i cienkich włosów taka fryzura sie nie nadaje bo sprawia wrażenie piór a nie włosów.

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bunny niewiem jaki ten twoj zel (oby bez alko) bo moj nie wysusza i nawet nie usztywnia wiec nie ma mowy o suchosci najlepiej go rozrabiac z woda jak mowilam wyzej czyli mokre rece i rozcierac zel i na wlosy niewielka ilosc ugniatac i styka
Mój nie ma alko
czyli bedzie ok!

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja byłam ostatnio w sklepie,kupiłam 2 batony,a babka do mnie mówi 8 zł, ja mowie jak 8 zł jak kupilam 2 batony po 1,50,a ona patrzy na rachunek i tam jeszcze mi 2 chleby i cos tam jeszcze policzyla i ona mi mowi,ze nie wie jak to mozliwe
Dlatego trzeba sie pilnować teraz wszędzie- na poczcie, w sklepie, na targu, w aptece... i zawsze patrzyć na ręce ludziom- takie czasy, bo jak sie od kasy odejdzie to nawet jak sie wroci to sie zapra ze dobrze wydali

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
to oznacza że któraś sobie sprezentowała i udaje że nie wie o co chodzi



może nałóż tylko na ta partie najciemniejszą jeszcze raz ta kąpiel i się zrówna chociaż troche i wtedy farba na całość



bunny naprawdę w tych falkach wyglądasz jak shakira piękne falki



he he ja też mam ciemne brwi i jasne włosy ale jakoś nie rzuca mi się to aż tak w oczy przynajmniej nie muszę ich podkreślać kredką ale jak miałam ciemne włosy to henna była obowiązkowo robiona bo wydawały mi się za jasne
dziękuję asiu!
Lepsze ciemne brwi niż albinoskie biale
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora