Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Staniki
Wątek: Staniki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-08, 17:45   #18
soley1
Raczkowanie
 
Avatar soley1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 293
Dot.: Staniki

Cytat:
Napisane przez skimos
No to przyłączę się do poszukiwań Ja mam problem że mam dość duży biust (C/D) i staniki mi...spływają w dół, przec co piersi wyglądają nieładnie. NIe noszę tych z odpinanymi ramiączkami, bo strasznie elastyczne są i kiedy np. idę po schodach.. galareta...
Kupiłam za 30 zł taki fajny i się z nim nie rozstaję no ale kiedyś trzeba :P
więc szukam
Zeby stanik byl wygodny zwlaszcza przy duzym biuscie powinien byc idealnie dopasowany pod biustem a miseczka ciut wieksza.
Zeby idealnie dopasowac pod biustem stanik podczas przymierzania zapinamy na srodkowa haftke i sprawdzamy ,jezeli damy rade wlozyc pod niego palec bez silowania sie lub zaduzego luzu to stanik jest dobrze dobrany.Zawsze tez powinnysmy wybierac staniki ,dot. duzego biustu,z dwoma rzedami haftek czyli z szerszym zapieciem.
Tylko ze takie staniki sa bardzo wygodne i niedeformuja biustu ale od czasu do czasu chcemy przeciez byc sexy i troche pocierpiec w zamian za pieknie wyeksponowane piersiatka.
O dobieraniu stanikow bylo kiedys na TVN Style i faktycznie kupuje wedlug tej metody i zawsze dobrze trafiam, wogole nie czuje ze mam go na sobie.
soley1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując