Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - MASSIMO DUTTI cz.XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-06-24, 18:47   #3589
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez charade Pokaż wiadomość
Koszulki były jego (na szczęście!), a ze to modowy nudziarz, to nie ma czego pokazywac - zwykle czarne basici

Sukienka wyszła na zdjęciu czarna, ale to ładny granat na żywo szkoda ze poliszajs, ale wymienię sobie u krawcowej podszewkę na wiskozową i będzie idealna w życiu bym siebie w takim kroju nie widziała.

A to wszystko dlatego, ze w sklepie była babeczka w tej granatowej puchowce, a ja się ciagle nad nią głowie, wiec chciałam trochę się przyjrzeć w miarę dyskretnie. Stanęłam przy stoliczku do składania ubrań i leżała. Pech chciał, ze w moim rozmiarze
Kobieco. dziewczęco. Czekała na Ciebie.

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

[QUOTE=anakrk;84367531]Faktycznie jak pensjnarka. Nie boisz się jej przerabiać? Ja bym nie ruszała bo wygląda idealnie.

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Cytat:
Napisane przez southern comfort Pokaż wiadomość
Nie prześwituje, ale może być luźna.
Massimo ma zdecydowanie za dużo ładnych koszulek w tej kolekcji - łącznie z 3 wyprzedażowymi przytargałam 6, a obawiam się że to może nie być koniec...
To ja idę oglądać co tam jeszcze zostało. Baaardzo porzebuję schludnych koszulek. Wiekszość w szafie mam z odkrytymi ramionami a to do pracy się nie nadaje. Nie mam w czym chodzić

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Cytat:
Napisane przez mlenka_85 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam taką choć ta powyżej tez super. Ta gładka strona na żywo słabsza no o zamek gorzej chodzi niż w takich jednostronnych.
śliczna

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Cytat:
Napisane przez southern comfort Pokaż wiadomość
też fajna. Mnie urzekł ten kołnierz, który jest prawie jak kaptur (?) nigdy nie miałam kurtki dwustronnej zobaczymy jak w noszeniu
Mnie też urzekł . poszła do koszyka ale mnie się po kartę do portfela ruszyć dupska nie chciało. Jak się w końcu zachciało to kurtka zniknęła

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

U mnie z zakupów zostanie najprawdopodobniej granatowy trencz i jedna biała koszula ze stójką. Dumam jeszcze nad niebieską torebką.
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora