Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-04, 14:02   #2105
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Czy rozjaśniałyście kiedykolwiek włosy, dziewczyny?

Cytat:
Napisane przez ZonaSzatana Pokaż wiadomość
Pytam, gdyż wpadłam w obsesję farbowania i przez cały ten rok, pominąwszy luty, co miesiąc rozjaśniałam włosy do rudego brązu, a po kilku dniach farbowałam się na czarno. W tym miesiącu daję sobie ostatnią szansę - ostatni raz rozjaśniam włosy. Jeżeli postanowię wrócić do czerni (w najgorszym wypadku), skończę z rozjaśnianiem na przynajmniej rok. Troszkę mnie przeraża to moje regularne farbowanie i to pytanie powstało, ponieważ mam nadzieję, że któraś z was podniesie mnie na duchu swoimi podobnymi (bo o identyczne ciężko) eksperymentami na włosach (:. Dlaczego regularnie się rozjaśniam, skoro po kilku dniach powracam do czarnego koloru? Gdyż od listopada do grudnia 2014 nosiłam rudo brązowe włosy i wiem jak w nich wyglądałam - naprawdę bardzo ładnie. I widzę, że się nie zmieniłam od tamtego czasu, że wyglądałabym w nich praktycznie tak samo. Niestety od bardzo długiego czasu miałam sentyment do czarnych włosów i dlatego tuż po rozjaśnieniu wracałam do czerni. I chyba najistotniejszym czynnikiem, jest to (nie cierpię utożsamiać się z zaburzeniami i generalnie tego nie robię, ale), że mam stwierdzoną dysmorfofobię przez specjalistów i przez ten cały rok objawy miałam bardzo silne. Dopiero od czerwca zauważam, że całkiem ładnie wyglądam, słyszę to od innych ludzi i odpuszczają mi stany depresyjne, obsesje. Także myślę, że teraz jestem w takim trzeźwym stanie, gdzie mogę naprawdę zrobić coś z włosami. Dodam jeszcze, że moje rozjaśnianie było zawsze kąpielą rozjaśniającą od 15 do góra 20 minut.. Dziewczyny pocieszcie mnie [emoji14]liz:

Przepraszam, jeżeli treść jest troszkę chaotyczna
Kochana, ja miałam tak samo! Kochałam czarne włosy, miałam miesiąc, potem rudości, blondy i znowu czarny. I tak w kółko. W końcu wybrałam kolor, w którym się podobam i świetnie się czuję i tak już zostawiłam i wzięłam się za pielęgnację. Polecam zrobić to samo. :-*

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Pokaż wiadomość
Moje włosy po kąpieli rozjasn. oraz farba kallos 9.16 + srebrna płukanka. Jestem zadowolona, włosy nie ucierpiały,a wczesniej miałam ciemny brąz... Zastanawiam sie zeby dodac kilka blond pasrme, lubie bałagan na głowie dzieki scenequeen za cenne rady))
Bardzo bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona. :-*

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując