Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - dobry i trwały lakier do paznokci...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-06, 15:08   #148
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

[1=e6a2c94443f966d5bdb1fa7 d483e1d75b7ed128e;5689837 1]Ja poszukuję dobrego top coat, który nie będzie mi rozmazywał położonego lakieru. Miałam Golden Rose - zgęstniał po miesiącu miałam Sally Hansen - koszmar, gorszy niż GR. Teraz mam z Catrice i rozpuszcza mi wyjściowy lakier koszmar koszmarów.

Z lakierami jest różnie. Jedne z GR wytrzymują mi ponad 2 tygodnie, a te z serii Paris - tylko dzień. Nie wiem od czego to zależy. Jedne schną w 30 s, a drugie nawet po 30 min są nadal mokre od środka. Z szaf rossmmana - bywało różnie, ale żaden nie przypadł do gustu na dłużej. A i co zrobić, jaki lakier kupić by nie odklejał się wraz z taśmą klejącą? Jak robię wzroki oczywiście. Ta taśma już taka słaba jest.

Inglota nie polecam, mam alergię i łamliwe paznokcie od tego, więc nie wiem jak można tym malować paznokcie.[/QUOTE]


Najlepszy top coat? Seche Vite. Miałam różne, ale wracam tylko do tego. Najlepiej - najtaniej kupować przez internet, allegro itp. Bardzo przedłuża żywotność lakieru (mi z lakierami Essie trzyma bez odprysków i uszkodzeń jak hrybryda), wysusza błyskawicznie!!! i pomimo upływu dni połysk się nie ściera. Najlepiej jednak kupować wersję mini, bo zdążymy zużyć ją całą nim zgęstnieje Koszt małej buteleczki ok. 8-9 zł (bez wliczonej przesyłki). Koszt dużej ok. 20 zł. Duża butelka lubi gęstnieć po 2-3 miesiącach nim zużyje się nawet połowę, więc najlepiej zakupić ją z rozcieńczalnikiem Seche Restore, albo jak wspominałam wersję mini.
No i trzeba używać we właściwy sposób - malujemy jedną dłoń, drugą i od razu nakładamy po kolei ten top Musi on być nałożony na jeszcze ciut wilgotny lakier. Czyli ok 2-3 minuty od pomalowania danego paznokcia

Dla mnie najlepsze lakiery i najtrwalsze to zdecydowanie Essie. Są drogie, ale kupuję korzystnie przez internet lub czekam na promocję w Hebe 1+1 za grosz (wtedy za jeden lakier wychodzi 15 zł! ). Co do drugich ulubionych to Eveline w tych większych buteleczkach, Color Instant się chyba nazywają. Za Golden Rose kompletnie nie przepadam. Przeszkadza mi ich konsystencja i pędzelki.
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując