Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-10, 20:52   #1084
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Oświadczam, że mamy tutaj 7 kretów napędzających koniunkturę i wyciągających kasę z portfela.
Pierwszy, ukrywa się pod postacią uroczej blondynki i namawia na Skin 79
Drugi, to kolejna blondyna- suczowata, reklamuje pudry, korektory, norele i pink pigeony
Trzeci, ukrywa się pod postacią kota, namawia do zakupu ajsenbergów i szaneli, kremu Nivea, Amolu
Czwarty na literę Em, wyszukuje promo na wszystko, jak Cię nie skusi to, to na pewno tamto, niezależnie czy masz 1,99 w portfelu czy 200 na kredytówce
Piąty, zarzuca linkami z promo-widmo na Seforze, jak i również poleca półprodukty i inny naturalsy
Szósty, kusi maczkami i pomaczkami z kolekcji Stare Treki i nie tylko
Siódmy, szczuje Kazarem
Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Powinno byc 8
Gdzie jest Aleksander , ja sie pytam
Anula
Ja tu widze 7 krasnoludkow i Aleksandra jako Spiaca Krolewne, ktora budzi sie tylko na trzepanie :-D
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ale mi Tż zrobił niespodziankę, dostał bilety na to http://biletyna.pl/event/Koncert-Muz..._campaign=6016

"
Koncert Muzyki Filmowej" - Nadzwyczajna produkcja koncertowa! Niezwykła i ogromna scena, multimedia, tancerze. Projekt jakiego jeszcze nie było!
Największe światowe hity wykonają Justyna Steczkowska, Andrzej Piaseczny, Krzysztof Cugowski, Janusz Radek, Mietek Szcześniak, Krzysztof Kiljański w towarzystwie ponad pięćdziesięcioosobowej orkiestry Tomasza Szymusia. Pojawią się między innymi utwory z filmów: Titanic, Gladiator, Władca Pierścieni, Dirty Dancing, James Bond, Upiór w Operze, Cudowne Lata, SkayFall, Gwiezdne Wojny
Całość poprowadzi Grażyna Torbicka/Tomasz Raczek
"
Zazdroooo!

Widzialam swiateczne kulki i jestem ciekawa czy beda swinkowac. Znowu wcisneli rozowe. Najbardziej jednak zaluje, ze u nas nie ma wersji na rynek azjatycki...

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Amyz, kontroler jakosci jak zwykle chwyta mnie za serce
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując