Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-10, 21:56   #1105
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Dobry wieczór
Anulka opis siedmiu kusicieli rewelacyjny

Korinka trzymam jutro kciuki

Martuś trzeba było fotkę zrobić i do straży miejskiej zgłosić dziada. Ciekawe, czy nadal by tak pyszczył.

Aniyam zazdraszczam koncertu. Brawa dla tż

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
wrzucam moje dzisiejsze dostarczone zamówionko z estee

No! Bo już zapomniałam jak wygląda! Z rudasiem go myliłam!
Piękny jest! Więcej zdjęć poproszę!
Zamówienie mam prawie identyczne. Tylko tusz inny.
Dostałam dopiero około 20-tej. Nie ma mojego niezawodnego kuriera dpd Mam nadzieję, że to tylko urlop. Nie lubię paczek dostawać jak tż w domu. Dobrze, że to minizamówienie
Tym razem

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Milo mi Szefowo, ze pytasz :-*
Meza mam ochote zlikwidowac, ale szkoda byloby kasy wydanej na biodro :-D musze przyznac, ze porusza sie calkiem sprawnie. Myslalam, ze bedzie taki bardziej uziemiony, zalezny. A on sobie calkiem dobrze radzi o kulach tylko bedzie z nimi 4 tygodnie chodzic.
A dzis kolezanka pielegniarka zmieniala mu opatrunek i widzialam te naciecia, to wygladaja ladnie. Dwie dziurki na biodrze, mialy moze srednice 2-3 cm, zszyte 2-3 szwami z zewnatrz. Wiec za kilka miesiecy to moze nawet sladu nie bedzie :-D ale lekarz stwierdzil, ze mialo go prawo bolec bo troche mu tej kosci wycieli, troche wyszlifowali.. Najwazniejsze, ze operacja juz za nami.
Dużo zdrówka Wam życzę. A tobie jeszcze dużo cierpliwości
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując