Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-19, 11:07   #3983
fox22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 236
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Dzieńdoberek wszystkim
Prawie się tu nie udzielam ale śledze Wasze ploteczki codziennie tylko czasu mi brak żeby dodać swoje dwa grosze ale dzisiaj poczułam taką potrzebe podzielenia się moim problemem bo męczy mnie to i dręczy a wiem że są tu młode mamy które może temat zainteresuje i zachcą się podzielić swoimi odczuciami
przejde do sedna, mam 14 miesięczną córcie jest bardzo wesołym dzieckiem nie boi się obcych jest towarzyska uwielbia spacerki kiedy może spotkać ptaszki, pieski no i dzieci-plac zabaw wypatrzy z kilometra,jakiś czas temu postanowiliśmy zapisać ja do żłobka i ku mojemu zaskoczeniu szybko się dostała-byłam pozytywnie nastawiona bo chciałam żeby miała kontakt z dziećmi no i ja bym wróciła do swojej działalności ale mój cały optymizm się rozpadł w momencie wejści do sali-jak to określiła moja znajoma jest tam jak w Chińskim więzieniu,po prostu komuna,opiekunki też z tamtych czasów-wiekowe panie, nie posłałam tam mojego dziecka; prosze o Wasze opinie i odczucia w tym temacie bo sama nie wiem czy dobrze zrobiłam
__________________
http://www.nowywymiarwnetrz.pl

Edytowane przez fox22
Czas edycji: 2010-05-19 o 11:11
fox22 jest offline Zgłoś do moderatora