Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wybielanie zębów- wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2002-10-11, 17:19   #4
sdi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 4
Re: białe ząbki

3 miesiace temu wybielalam sobie zeby preparatem(takim zelem)Opalescence firmy Ultradent ktory w sposob bezpieczny i skuteczny usuwa przebarwienia ja mialm strasznie ciemne zeby chociaz ani nie palilam i nie pilam kawy najpierw napisze ci jak sie wybiela idzisz do lekarza stomatologa i on ci robi najpierw wycisk gornej szczeki i z tego wycisku robi ci nakladke na ten zel ktora naklada sie na noc z tym zelem nakladka kosztoje 150 zl do tego musisz kupic strzykawki z tym zelem zel ten wstrzykujesz do nakladki jedna strzykawka z zelem kosztowala 25 zl(na 3 noce) ja potrzebowalam ich 5 w sumie zaplacilam 250 zl za gorna szczeke jestem bardzo zadowolona z efektu sa super biale ale nie dlugo musze wybielic dolne bo sie odrozniaja
jak jest napisane w ulotce i jak mi stomatolog powiedziala to zeby moga po kilku latach sciemniec lecz sciemnienie jest nieznaczne za rok mozna sobie kupic 1 strzykawke i zeby znowu beda bialutenkie ta nakladke nie musisz oddawac
sie rozpisalam jak bedziesz miala pytania to pisz
viola napisał(a):
> Dziewczynki kochane!Kusi mmie bardzo żeby wybielić sobie ząbki.Tylko czy ja nie bębe tego żałowała?????Moze któraś z Was ma to już za sobą?Jak długo utrzymuje sie efekt?Czy warto?Bardzo prosze o wszelkie informacje.
sdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując