Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Domowy peeling kwasem salicylowym
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-07, 17:51   #255
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Domowy peeling kwasem salicylowym

Cytat:
Napisane przez ewi762 Pokaż wiadomość
No Dziewczynki
właśnie zakończyłam moje tygodniowe łuszczenie więc dziś kładę na facjatę salicylka z pegiem
juz się nie mogę doczekać
od jutra zdaję relację
Kurde, też bym chciała mieć łuszczenie


Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Ja nie widze sensu ,tak niskie stężenie robić.Ja zaczynałam od 20% ,i nic złego się nie działo.Przy 30%,nadal nic nie szczypie,jakbym miała krem na twarzy.Niemiłe jest tylko zmywanie,ale to trwa 5 sekund.
Mam dokładnie takie same odczucia jak Ty

Ja mam za sobą 25 % i 30 %.

Cytat:
Napisane przez AniaM69 Pokaż wiadomość
W tym miejscu muszę odśpiewać dwa peany:

- pierwszy na cześć One_Love, która to była tak miła, że zakupiła i przesłała mi Lirene 50+

- drugi na cześć samej Lirene - no takiego filtra to ja jeszcze nie miałam, żeby bezpośrednio po aplikacji człowieka przypominać - na gębie jak kremik jakiś lekki, matowo, bez klajstra, miło - jestem pod ogromnym wrażeniem!
Zazdroszczę

Ja niestety nadal jej nie zdobyłam W czwartek ruszam na zakupy i mam nadzieję, że ją znajdę. Za Waszą radę udam się do aptek

Ale dzisiaj kupiłam inny filtr Babydream 50 +
To nowość

Tutaj macie link: http://www.rossmann.de/DesktopModule...d=56528&id=342

Cytując MonikePogrzebe z innego wątku:
Polaczenie filtrow mienralnych z chemicznymi, bez zapachowy, bez parabenow, bez olejow mineralnach, bez alkoholu i cena tak smieszna ze az sie smiac chce.

Sklad:aqua, octocrylene, c12-15 alkyl benzoate, titanium dioxide, butyl methoxydibenzoylmethane, glycerin, propylene glycol dicaprylate/dicaprate, glyceryl stearate citrate, bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine, caprylic/capric/myristic/stearic triglyceride, dicaprylyl carbonate, cetearyl alcohol, panthenol, bis-diglyceryl polyacyladipate-2, phenoxyethanol, tocopheryl acetate, vp/eicosene copolymer, microcrystalline cellulose, behenyl alcohol, caprylyl glycol, simethicone, xanthan gum, benzoic acid, cellulose gum, dehydroacetic acid, disodium edta, citric acid, sodium hydroxide, methylisothiazolinone, tocopherol.


A ja w Rossmannie płaciłam 12,99 zł Niestety jeszcze go nie próbowałam... Dopiero przyniosłam do domku.



Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość

Używam Lirene od tygodnia i jestem bardzo zadowolona. Szybko się wchłania, NIE ZAPYCHA mnie - co najważniejsze, nie mam problemów z nałożeniem później na to podkładu, buzia po nim nie świeci się, jest lekki.
Niedrogi, duża pojemność, wysoki faktor, nawilżenie, fajna konsystencja, opakowanie -
Wstrętna kusicielka No nic, trzeba będzie zapolować.
Mam cały czas Lirene w obserwowanych na Allegro. Ale jakbym zamawiała to od razu bym musiała zrobić większe zakupy, więc się powstrzymuję.

A mogę wiedzieć, czy Lirenke znajdujecie w jakiś małych aptekach czy jakiś sieciowych typu Euro-apteka, Dbam o zdrowie+ ?

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość

Lirene faktycznie cudowny. Nie czuję, że to filtr jest, taki leciutki, nie zapychający, dla mnie dobrze nawilżający. A ta cena... Chyba nie opuszczę go do końca życia, albo czym predzej pójdę do apteki i wykupię cały zapas zanim aptekarze skapną się, że mogą na nim zarobić
Phi...

Cytat:
Napisane przez KasiaxQ Pokaż wiadomość
Od razu wiem, po co mam go używać
Ale na spirytusie też sobie zafunduję, za 2-3 dni.
Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
mowicie ze babydream taki dobry hmm trzeba oblukac
Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
A możesz pokazać link do zdjęcia tego kremu? Nie zapycha Cię?
Ja mam ten kremik nagietkowy: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=27639
Oferta Rossa: http://www.rossnet.pl/oferta/?cId=22...9&prId=25896#1

A dziewczyny na wątku Rossmanowskim polecają jeszcze taki krem z cynkiem:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18625

Stop! Teraz doszłam do tego, że ten sam krem - ten nagietkowy w tubce występuje jakby w dwóch rodzajach.

Z napisem gesichtscreme to typowo nagietkowy.
Z napisem gesicht zawiera wysoko w składzie cynk.

Niech mnie ktoś poprawi jak źle gadam Bo niezłe zamieszanie w tym Rossmanowskim wątku


Cytat:
Napisane przez mosutatsu Pokaż wiadomość
Ehhh, a czemu ja go nigdzie znaleźć nie mogę?
Zostały mi tylko 2 apteki... trzymać kciuki
Ostatnio zaczynam stwierdzać, że LRP Anthelios AC to jeden wielki tłuszcz...
Powodzenia i łączę się w bólu
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując