Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ratunku:( pomóżcie kochane
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-28, 15:46   #1
IsThisLove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 109

ratunku:( pomóżcie kochane


Witam dziewczyny!

Bardzo chciałabym coś zmienić w swoim wyglądzie, oceniam go jako przeciętny, a może nawet gorzej. Chodzi mi przede wszystkim o fryzurę...

Moje włosy naturalnie są w miarę proste, chociaż po myciu niekiedy się lekko kręcą. Odkąd pamiętam mam grzywkę. Niedawno zaczęłam ją zapuszczać i trzymam ją bardziej na boku. Mogłabym ją usunąć, ale wszyscy twierdzą, że bez niej wyglądam gorzej, jak wy to oceniacie? Proszę, więc przede wszystkim o rady dotyczące włosów ale i makijażu, ponieważ w ogóle nie orientuję się w tej dziedzinie. Nie umiem się malować i nie wiem jakie odcienie mi pasują. Cerę mam raczej bladą, ogólnie rzadko kiedy mam jakieś wypryski, ale uciążliwe są sińce pod oczami i w okolicach nosa, co widać w załączonych zdjęciach. Mój makijaż ogranicza się do nałożenia pudru pod oczy, aby nie było aż tak bardzo widać tych sińców, czasem robię sobie kreski i tuszuję oczy... Bardzo chciałabym zafarbować włosy na blond, mój naturalny odcień to ciemny blond, ale również wszyscy mi to odradzają, twierdząc, że w ciemnych mi ładniej, co o tym myślicie? Lubię też siebie w kręconych włosach, ale o tym czy mi ładniej w prostych czy w kręconych również opinie są sprzeczne... Sama już nie wiem czy coś z nimi robić, czy nie
LL

Pomożecie? Ratunku (

Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP4425.jpg (19,4 KB, 289 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP6709.jpg (19,8 KB, 553 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP6821.jpg (19,4 KB, 331 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg studniowka.jpg (13,5 KB, 233 załadowań)
__________________
Mój Okularnik <3
IsThisLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując