Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-27, 07:48   #71
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Haniuu bardzo mi przykro, ale wierzę, że uda Ci się wyjść z tej sytuacji obronną ręką może spróbuj skontaktować się z tym wykładowcą, może uda Ci się z nim umówić na jeszcze jedną poprawkę, a przede wszystkim musisz napisać wniosek o przedłużenie sesji żeby móc się bronić później i żeby nie skreślili Cię z listy studentów, nie poddawaj się

Effie aż ciarek dostałam jak czytałam o wyczynach Twojego Lubego, musi Cię bardzo kochać ale tez mnie zastanawia czy on cały czas płaci za wynajem tego mieszkania które de facto stoi póki co puste??

Pogoda faktycznie dobija ja nadal się kiepsko czuję, muszę wysiedzieć w pracy do 15 a potem fruu do lekarza (pech chciał że koleżanka z biura ma akurat dzisiaj urlop a zawsze jedna z nas musi być na posterunku bo inaczej nasze chłopy się gubią i nie radzą z najprostszymi sprawami, jakby była dzisiaj w pracy to bym poszła do lekarza od rana) mam nadzieję, że to nic poważnego jednak
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora