Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-27, 08:21   #77
motylek1
Wtajemniczenie
 
Avatar motylek1
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 440
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Witajcie kochane SPD
Widzę że narzekacie na pogodę a u mnie od kilku dni cieplutko i nawet kropla deszczu nie spadła, ale jakoś teraz czarne chmury zawisły nad blokiem wiec chyba się zbliża od was deszczyk a ja wybieram się zaraz na zakupy małe. Wszytsko sobie napisałam co mam kupić bo inaczej znowu bym nabrała rzeczy niepotrzebnych i wydała niepotrzebnie kasę. A i muszę odwiedzić tego Rossmanna i odebrać ten prezencik mam nadzieje że będzie bo w sobotę już nie zdążyłam.

Cytat:
Napisane przez AntenkA86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja się tak czaje i czaje, podczytuje Was od dłuższego czasu, ale odwagi mi było brak żeby coś napisać .
Przyjmiecie mnie w swoje progi?
Cytat:
Napisane przez sallyann Pokaż wiadomość
Witam dziewczęta Od jutra oficjalnie zamieszkuje z moim TŻ i mam trochę obaw jak sobie ze wszystkim poradzimy.. Wsparcie doświadczonych sie bardzo przyda Przyjmiecie mnie do grona ?
Witam nowe SPD

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Klub zakłada się na wizażu i niepowołane osoby nie mają do niego wstępu. Założyciel klubu tylko akceptuje zaproszenia Jak więcej osób się zgodzi możemy takie coś założyć. Warto przemyśleć po jakim czasie bytowaniu na wątku wpuszczać dziewczyny, żeby nie okazało się, że ktoś węszy w naszym życiu
Cytat:
Napisane przez niniona Pokaż wiadomość

tez o tym juz kiedys myslalam, ale nie mialam odwagi zaproponowac, bo mimo wszystko nie jestem tu az tak czesto bywalczynia, jednak jestem jak najbardziej za
Oczywiście jestem za takim klubem, nie udzielam się za często bo czasu brak jednak uważam, że to super sprawa taki klub, ponieważ czasami chciałabym coś napisać jednak obawiam się, że niepowołane osoby mogłyby to przeczytać i wykorzystać to przeciwko mnie, a już czytałam na innych wątkach, że dziewczyny miały kłopoty bo się udzielały na forum i ktoś z ich otoczenia to czytał i rozpowiadał innym.


Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
czesc SPD
Lili jak fajnie że wróciłaś teraz to pojdziemy jak burza z tym wątkiem

ja mam dzis doła od rana, ta sytuacja z TZ i dodatkowo, szkola. Nie zaliczyłam egzaminu poprawkowego, zadnej informacji nie ma, ja sie powinnam bronic, wiec i obrony nie będzie. Mało tego nawet nie wiem czy musze pisać jakies podanie gdzieś, jeśli tak to jakie? Zaraz jest 30 wrzesnia jak nic nie zrobie to mnie skreslą z listy studenta i tyle po moich studiach. Nigdy nie miałam takich problemów, zawsze udało mi sie zdać egzamin, ewentualnie poprawke, a teraz to, i jeszcze obrona..
Dziś moja samoocena jest poniżej zera
Nie martw się pogadaj z tą babką a później złóż podanie o przedłużenie sesji w dziekanacie i o przedłużenie terminu obrony jeśli miałaś termin do 30 września. Będzie dobrze

Dobra kochane lecę na te zakupy bo chyba faktycznie zaraz zacznie lać
__________________


motylek1 jest offline Zgłoś do moderatora