Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 08:58   #88
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez lili1987 Pokaż wiadomość
jak przejrzałam paragony to okazało się też, że dodatkowo dużo idzie na wodę dla małej- może niepotrzebnie biorę Primawerę lub Żywiec. Po prostu boję się wody z kranu do mleka jej przegotować, a tańszej też nie kupuję, bo kupuję dla niej tylko wodę, co dziecko jest narysowane w ogóle jeśli chodzi o małą jestem strachliwa
Akurat Żywiec jest niewiele lepszy od kranówki - nie jest to dobra woda... Od kilku lat jak zawsze w jakiś rankingach patrzę, to jest na szarym końcu. Najlepsza jest Staropolanka i Nałączowianka...


Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
Łooooo matko! Czy u Was też jest taka masakryczna pogoda?
Niby ciepło 15-16 stopni, więc nawet chustę odwiązywałam, ale leje jak z cebra. Dosłownie hektolitry deszczu.
U mnie jest 9 stopni. I leje. Dlatego nie wychodzę z domu dzisiaj.


Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość
Tak w ogóle w czwartek dyrektor wezwał mnie do siebie i powierzył pewne zadanie - zadanie z kosmosu!! Kurcze, głęboka woda jak smok, pracy na kilka miesięcy... Nie wiem, czy nie pokłada we mnie zbyt dużych nadziei Bo ja nawet nie wiem, od czego zacząć...
Kochana! Na pewno Ci to powierzył, bo wie, że sobie dasz radę. W końcu SPD zawsze są we wszystkim dobre! Wiadomo, że początek może być trudny, ale potem pójdzie wszystko jak z płatka. Wierzymy w Ciebie


Ja dzisiaj spędzę dzień na wysyłaniu CV
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora