Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Clear Aligner - czy ktoś ma?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-27, 21:40   #13
Priscilla_Presley
Przyczajenie
 
Avatar Priscilla_Presley
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 19
Dot.: Clear Aligner - czy ktos ma?

Cytat:
Napisane przez misior920127 Pokaż wiadomość
W Rzeszowie do Ayhama Mohsina (Ortodent)
Też sie tam leczę, akurat dziś wybrałam komplet nowych nakładek. Mam tylko na górę. Jest to mój 4 etap z ośmiu. Jak na razie widzę same plusy. Zęby prostują się szybciej, aparat nie ejst widoczny, dodatkowo nie tylko zęby mi się prostują ale przy okazji schudłam- łatwiej utrzymać dietę bo oduczyłam się podjadania (przed kazdym posiłkiem trzeba zdjąć nakładkę, potem umyć zęby, nakładkę, założyć- za dużo zachodu dla np kilku paluszków czy orzeszków
Co do ceny- płacę 600zł za komplet nakładek. Wydaje się drogo w porownaniu ze zwykłym aparatem ale czy na pewno? Za tradycyjny aparat (miałam taki 12 lat temu) płącisz od razu te 2500 dajmy na to (łuk), tu wyszło mi 600zł razy 8 etapów czyli 4800 plus wyciski 30zł/miesiac. Wiadomo, na poczatku jeszcze konsultacja ale to w kazdym przypadku tak jest. Do czego zmierzam- jak masz zwykły aparat za kazdą wizytę (przykręcanie, zmiana łuku itd) płacisz dodatkowo (przynajmniej ja tak miałam te ileś tam lat temu), a leczenie takim aparatem trwa dłużej niż CA wiec jakby tak policzyc to nie jest tragedia, tu płacę tylko za szyny i wyciski.

Edytowane przez Priscilla_Presley
Czas edycji: 2011-06-29 o 09:11
Priscilla_Presley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując