Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-15, 20:22   #3710
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez astraroth Pokaż wiadomość
Ja wiem, dlaczego nie dostałyście korundu w gratisach, znaczy się podejrzewam. Otóż po długim weekendzie przez chwilę był jako produkt niedostępny więc pewnie stąd brak też próbki. Ja złożyłam zamówienie w pierwszych dniach maja i jeszcze dostałam, potem około 8mego chciałam zamówić pełnowymiarowe opakowanko a tu zonk - korund się skończył.
rozumiem ze produkt może się skończyć ale wtedy warto coś dać w zamian albo wcześniej o tym poinformować, jakbym dostała paczkę 3 dni poźniej to nic by się nie stało. Szkoda ze w mailu dostalam informację aby dokładnie sprawdzić pudełko czy go nie ma....

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Ja wczoraj odebrałam moja paczuszkę i też miałam brak, tylko nie gratisów a zamówionego przeze mnie produktu: maceratu z arniki, a to w sumie na nim mi najbardziej zależało
Napisałam do sklepu, zobaczę co odpiszą....
i co Ci napisali?

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-05-23 o 18:25 Powód: AGENCJA MARKETINGU SZEPTANEGO - KONKURENCJA SKLEPU!
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując