Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-06, 11:36   #2059
madzius_88
Raczkowanie
 
Avatar madzius_88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 30
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

[QUOTE=zyta82;36924963]żeby zneutralizować czerwień potrzeba zieleni, więc mat .7 po kropce czy przecinku, ale czasem uwaga bo 7 to brąz a zieleń to .11, ale .11 to często też popielaty popiel (niebieski niebieski).
Rudści neutralizuje popiel. Jeśli masz czerwono rude to mieszanka endorfiy myślę coś z .7 + .1 na odpowiednich poziomach by się dobrze spisałą, oczywiście w zależności od tego czy czerwieni masz więcej czy rudego to możesz wziąć jakąś .71 jeśli są bardziej czerwone niż rude a .17 jeśli bardziej rude niż czerwone.
Pamiętaj, że lepiej najpierw zrobić jaśniejszym poziomem i później przyciemniać, no chyba, że tak jak dziewczyny piszą Alparaf wychodzi jaśniej lub zmieszać np poziom 7 i 6.

dziekuje Ci bardzo za odpowiedz ! szperalam troche w farbach majirel i alfaparf ale z tej pierwszej jest tylko 7,11 nie ma zadnego odcienia z .7 i tak samo z alfaparf.. a tak w ogole to mi nie przeszkadza "za ciemny" kolor bo mam teraz na wlosach dosc ciemny braz i dobrze sie w nim czuje wiec moglabym nawet zaryzykowac poziom 5 ale co jak nie moge znalesc tego co mi zneutralizuje ta poswiate.. a po glebszym przyjrzeniu sie tym moim wlosom stwierdzam ze jednak wiecej w nich czerwieni niz rudosci
Zyta gdzie jeszcze moge poszukac ??
madzius_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując