Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-15, 13:55   #2262
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Katka_krk Pokaż wiadomość
Pachy robilam Ls juz jakis rok temu ostatni zabieg. Bikini zaczęłam Ls (3 zabiegi) teraz robilam czwarty zabieg Vectusem i 2 razy cale nogi ale juz tylko Vectusem jestem bardzo zadowolona z efektow. Zdecydowałam sie na vectusa poniewaz jest to nowoczesny sprzet z tym czytnikiem melaniny, zabieg jest wykonywany dużą glowica (mała mam tylko robione bikini ale tam niżej reszta duza) no i ceny w Dabrowie wcale nie sa wygorowane a w gabinecie mila atmosfera a to dla mnie wazne aby dobrze sie czuc
Zastanawiam się właśnie ile ja będę potrzebowała zabiegów (wiem, że to kwestia indywidualna). U mnie minęły 3 tygodnie po pierwszym zabiegu i jestem mile zaskoczona, bo jeszcze tak długo nie było mi dane cieszyć się gładkością, a przede wszystkim brakiem podrażnień. Pod pachami wyrastają mi pojedyncze, miękkie włoski, a nie jak wcześniej grube włosiska. Na bikini i nogach jest troszkę gorzej, ale i tak widok cieszy oko . Gdybym nawet miała później ponawiać zabieg raz w roku, albo rzadziej, to i tak będę zadowolona, bo wiem, że większość problemów z włosami została rozwiązana. Czas pokaże jak będzie
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując