Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-23, 13:00   #2275
Ajm91
Raczkowanie
 
Avatar Ajm91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 97
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej
Po dokładnym przestudiowaniu całego wątku i odrobiny części pierwszej (zajęło mi to kilka dni ;P) jestem pewna, że mój zabieg został wykonany niepoprawnie. Na szczęście byłam tylko na jednym zabiegu (pachy+łydki) i wydałam tylko (albo aż) 400zł. Także zmieniam salon.

Może wypunktuję co wg mnie zostało wykonane niepoprawnie:
1. Nie miałam konsultacji, nie zostałam ostrzeżona o przeciwwskazaniach, nie miałam robionej próby laserowej, nie dostałam niczego do podpisania, żadnej karty i w ogóle brak jakiejkolwiek rozmowy.
2. Zabieg na nogi trwał ok 7 min, a na pachy 5 min.
3. Widziałam, że pani wykonująca zabieg omijała dosyć duże fragmenty, a przy kostkach nawet mnie nie dotknęła.
4. Kazała mi przyjść za niecałe 4 tygodnie.
5. Z nóg wypadło mi jakieś 5 włosów (tak, pięć włosów), a reszta solidnie się trzyma i nie chce puścić. Z pachami wygląda to trochę lepiej - na każdej pasze na samym środku powstał łysy placek otoczony włochatą obwódką jakby pani celowała tylko w środek.

Także zmieniam salon bo tam ewidentnie wykonują zabiegi tylko dla kasy.
__________________
Ajm91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując