Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-23, 18:26   #2280
Skrzacik3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Aaaaaaa.... skasowała mi się wiadomość w momencie wysyłania No cóż, raz jeszcze:

parisienka90 ->
Póki co sam wąsik. Włoski na brodzie dostrzelę sobie przy następnej wizycie.
Ja wąsik tylko golę, ale staram się to robić rzadko (naprawdę), tylko w razie jakiś większych spotkań/wyjść/wydarzeń.
Wychodzę z założenia, że pęseta różni się od golenia tylko tym, że uszkadza cebulkę (która przy laserze jest najważniejsza), lecz:
"Niestety takie wyrywanie ma jeden minus. Kiedy włos odrasta, to za każdym razem staje się ciemniejszy i twardszy. "
Więc... po goleniu włosy się wzmacniają. Wiem po innych partiach, że im częściej gole tym częściej potrzebuje je golić...
Pisałaś o znajomych... ciesz się, że nie odstajesz od nich wąsikiem, że jest nierzucający się tak w oczy tak bardzo... łatwiej Ci przejść ten dyskomfort.
Ja mam włoski uporczywe. Ostatnio miałam możliwość lepszego przyjrzenia się kobietą w mojej rodzinie. Niestety wszystkie mamy takie ciemne, mocne, grube włosy. Dlatego nasz wąsik jest widoczny. Przez to będę musiała mieć więcej zabiegów niż inne z nas.
Dawniej nic z nim nie robiłam. Wychodziłam z założenia, że jak zacznę cokolwiek robić to on będzie się wzmacniał, będzie ciągle z nim zabawa i ciągle coś nie tak. Trudno było go akceptować. Dyskomfort duży, czasem kryzysy. Ale ucieszyłam się jak usłyszałam o takiej możliwości. Bałam się : laser+ twarz, ale jakoś to przemogłam...
Znajome mogą nie wiedzieć o takiej możliwości, przyzwyczaiły się do wąsika bądź po prostu zaakceptowały się takie jakie są, a nikt z tego tytułu nie robił im problemów. Więc jak jest dobrze, to po co zmieniać jak nie wiadomo czy będzie lepiej? Boją się? Często takie założenie jest prawidłowe...

W necie łatwiej znajdziesz informacje o owłosieniu na piersiach, a jedno z drugim może być powiązane. Większość kobiet może wstydzić się TAKIEGO problemu, który tak naprawdę może okazać się zupełnie normalny dla innych

Także przypominam - spytaj o moc. Zależne jest od odcienia karnacji, koloru włoska... Ale u mnie wąsik i moc 33J, 34J,32J nie zdziałały cudów tylko malutkie przerzedzenie z jednej strony... (Długa przerwa + zmiana salonu)
Teraz zaczynam z mocą 36J.
Może się jednak okazać że miałaś większą mocą... Ciekawa jestem zagadki
A teraz poluje na nóżki...

mala_czarna_21 -> gratulacje Napisz po jakimś czasie czy efekt dalej jest taki sam. To będzie ważne dla innych dziewczyn i nas w przyszłości

Ajm91 -> Dobrze, że przeczytałaś wątek (wiem ile Ci to zajęło) i wyciągnęłaś dobre wnioski! 4 tyg to naprawdę za mało i nabijanie kasy (Chyba, że to Twoja decyzja -jak pewnego razu w moim przypadku). Ale 7 min nogi? Nie wyobrażam sobie tego
Pociesze Cię, że w moim salonie za same łydki płaci się 400zł, więc... może "tylko" w Twoim przypadku, chociaż analizując ilość zostawionych włosków.... ehhhh
ZMIENIAJ SALON !
Skrzacik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując