Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jasny podkład - zbiorczy cz II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-23, 20:09   #3801
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
kurcze, faktycznie porażająco-przerażająco trupio blada nie jesteś, nawet wydaje mi się że jestem nieco jaśniejsza a za trupa tez się nie uważam Może u Ciebie tak i jak i u mnie wszystko po prostu strasznie oksyduje i ma drastycznie odmienną tonację
Pięknie Ci w grzywce

edit.
nie wiem czy była tu mowa o Zuii Organic
http://thecosmoknots.blogspot.com/20...n-flowers.html
Nic nie oksyduje wydaje mi sie, ze to kwestia swiatla, ze nie wydaje sie taka jasna, zwlaszcza, ze ostatecznie jakis kolor mam. W sumie nigdy jeszcze nie widzialam na zywo nikogo jasniejszego ode mnie, ale trudno mi uwierzyc, ze moge byc TAK biala.
no i jestem naprawde malo tolerancyjna jesli chodzi o podklady, nie znosze jak mi sie cos odcina, nawet jesli wiekszosc populacji by nie zauwazyla.

Dzieki za mile slowa dziewczyny tez lubie sie w grzywce, ale juz czerwone wlosy po chyba 2 tygodniach zamienilam z powrotem na czern

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Illa 115 jest jasniejsza od MAPu, co? Mnie pasuje jasnoscia, ale nie tonacja i wlasciwosciami. Mnie MAP odpowiada kolorem i tonacja, moze moglby byc ciut jasniejszy (+to utlenianie...).
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora