Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-25, 17:47   #300
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie, ze Butter Cream i Dune będą za zolte i za jasne, zas Creamy Natural moglby byc dobry kolorystycznie, ale bedzie za jasny.
Niestety nie mam porownania z ciemniejszymi kolorami Pixie.
No właśnie, tak mi się wydawało dzięki

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
powiem szczerze, że ja nie ogarniam tego układu odcieni Pixie, na karteczce dołączonej do próbek są niepoukładane wg "standardowego" schematu.. kupiłam na początek kilka próbek w ciemno - Victorian lace, Light Sunset, Song of summer i po testach, posiłkując się poradnikiem na stronie Pixie, dobierałam kolejne próbki. Nie umiem określić dokładnie swojego odcienia cery na pewno bliżej mi do zółtków/goldenów/oliwek na 2-3 poziomie jasności. Ale niektóre neutrale też dobrze wyglądają i bądź tu mądry

Do końca wakacji można kupić próbki Pixie bez kosztów wysyłki
O tak, szkoda, że nie są według schematu, to dużo ułatwia, a w obecnej sytuacji też się nieco w tym gubię Victorian Lace i Light Sunset to ten sam poziom jasności? Również nie umiem dokładnie się określić, wiem jedynie, że nie jestem typem chłodnym ani oliwkowym.
Dzięki wielkie za informację o braku kosztów wysyłki do końca wakacji, dzisiaj albo jutro zamówię próbki
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując